Maminka.czGalerie

Leichtová, Doležalová nebo Arichteva. Které slavné maminky zazářily na tanečním parketu v historii StarDance?

Simona Formánková 9.  11.  2021
Krásné šaty, dokonalý make-up a perfektní účes jsou vizitkou všech účastnic, které se objeví na tanečním parketu pořadu StarDance. Některé z nich mají ještě jednu věc společnou – jsou to pyšné mámy. Vybrali jsme pro vás ty, které v pořadu České televize zazářily nejvíc. Byly to i vaše favoritky?

Již po jedenácté se letos na televizních obrazovkách České televize představily páry oblíbené taneční soutěže StarDance. Během uplynulých let pořadem prošlo mnoho nezapomenutelných párů, my jsme pro vás vybrali tyto maminky:

Veronika Arichteva

Veronika Arichteva zazářila na parketu StarDance v roce 2019 s tanečním partnerem Michalem Necpálem. Přestože skončili na "nevděčném" čtvrtém místě, jako prohru to nevnímala: "Prožila jsem skoro pět měsíců neuvěřitelný dřiny a radosti! StarDance je fenomén a jsem vděčná, že jsem mohla být součástí. Všichni, co  se na tak krásným projektu podílejí, mají můj obdiv. Dělají to sakra dobře! Našla jsem si pár nových přátel a to je vlastně to nejcennější, co mi mohla SD přinést," napsala tenkrát Veronika na svůj Instagram. Přestože maminou malého Luky se stala až o rok později, myslíme, že místo mezi nejkrásnějšími maminkami StarDance jí právem patří. A na Veroniku se také můžete těšit v dalším čísle časopisu Maminka.

VIDEO: Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie

Témata: Galerie, Móda, Slavné maminky, Instagram, Fotografie, herečka, Monika Absolonová, Kristýna Leichtová, Veronika Arichteva, Hokej, Gabriela Soukalová, Rika, Petr Čadek, Pavel Čechákem, Ronja, Tomáš Horna, Marie Doležalová, Rudolf, Jitka, Tatiana Vilhelmová, Vojtěch Štěpánek, Jan Kliment, Barbora Poláková, Česká televize, Liliana, Oblečení a móda na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Orgasmický porod: Je vůbec možné ho opravdu zažít?
Víchová Tereza
Hypnoporod
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Emotivní vyznání táty, který přišel o svou těhotnou ženu. Fotografie s dcerkou, která přežila, berou za srdce...
Mrázková Dita
Láska a vztahy
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Marie Doležalová: A je to tady zase! Vytahané břicho, povolený zadek a kila navíc
Fejeton Marie Doležalové
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina