Maminka.czslavné děti

Leni Klum v módním světě předčila už i svou slavnou mámu. Konečně můžeš ukázat, kdo jsi, vzkazuje pyšná Heidi

Dita Mrázková 18.  10.  2022
Tahle mladá dáma má skvěle nakročeno dobýt svět modelingu! Randí s hokejistou, užívá si život plnými doušky, do toho ale září před objektivy a módní značky se předhánějí, aby byla právě jejich tváří. Nedávno navíc spolu se svou mámou zapózovala v sexy spodním prádle!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Letos oslavila dospělost a jako dárek si nadělila hned několik lukrativních nabídek z řad modelingu. Stala se tváří luxusní značky Dior Make-up Germany, spolu se svou slavnou mámou se podílela na natáčení 17. řady reality show Německo hledá topmodelku (Germany's Next Topmodel) televize ProSieben. 

Klepněte pro větší obrázek

První nabídku ze světa modelingu dostala Leni Klum přitom už ve dvanácti, tehdy jí to ale její slavná máma ještě zatrhla. Když o necelých pět let později přišla nabídka na společné nafocení titulní strany jednoho módního magazínu, neváhala už ani jedna. "Tak nadšená z mé první titulní strany!! Na place jsem si užila tolik zábavy a nemohla jsem snít o lepším startu!" napsala Leni na svém Instagramu.

A nedávno měly obě dvě další důvod k oslavě. Staly se totiž hvězdami nové kampaně na spodní prádlo značky Intimissimi.

Heidi, která za rok oslaví padesátiny, předvedla bezchybnou postavu v černém prádle s bílou krajkou, její dcera se pochlubila plnými křivkami v béžovém romantickém setu. I když už společně stály před kamerou několikrát, focení spodního prádla bylo premiérou.

"Jsem na tebe tak hrdá. A není to kvůli tomu, že sis vybrala svou vlastní cestu. Vím, že bez ohledu na to, jakou cestou se vydáš, budeš sama sebou. Vždycky přesně víš, co chceš a co ne. Nejsi žádné moje minijá, jsem za tebe šťastná, že teď můžeš ukázat, kdo konečně JSI," pěla Heidi ódy na svou dceru.

Biologický otec krásné Leni je italský multimilionář Flavio Briatore, ke své dcerce se ale nikdy moc nehlásil. Adoptoval ji tak zpěvák Seal, který žil s Heidi několik let. Má s ní dceru Lou a syny Henryho a Johana. Nakolik svou úspěšnou dceru sleduje, to nevíme, po právu ale má být na co pyšný.

Témata: Děti, Láska a vztahy, Rodina a vztahy, Mateřství, Slavné maminky, slavné děti, Instagram, Životy slavných, Dcera, Rodiče, Celebrity, matka a dcera, Inspirativní ženy, Heidi Klum, Topmodelka, Dcery, narozeniny, Modelky, Leni Klum, koně, Seal, Flavio Briatore, modeling, titulní strana, Módní svět
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Řečové vady bývají důvodem k odkladu školní docházky, říká logoped. Které vadí?
Procházková Simona
Předškolák
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender