Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost

Komerční článek
4. 8. 2015
Lepidlo, které baví! Herkules Mizím zajistí zábavu i funkčnost
Pokud si říkáte, že lepení a práce s lepidlem je nuda, novinka Herkules Mizím vás přesvědčí o opaku. S ním se totiž nebudete těšit jen na finální výsledek lepení, ale užijete si i jeho průběh, který možná bude ještě víc zajímavější než výsledný výtvor. Lepicí tyčinka barví, ale zároveň dokáže zbělat a není nijak znatelná. Přijďte záhadě na kloub a pronikněte do tajů lepidla nové generace!

Novinka od Druchemy – lepicí tyčinka Herkules Mizím je skutečně lepidlem třetího tisíciletí. Spojuje v sobě vše co od slepování a zábavy požadujeme – skvěle lepí a zajistí pevné spoje, snadno se s ní pracuje a po nanesení se zbarví do fialova, čímž hlavně dětem zajistí žádoucí zábavu.

Bavte se a tvořte

A jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Po té, co lepidlo naneseme na papír nebo jiný vhodný materiál promění se jeho barva ve fialovou. Dostaneme tak jasný signál o tom, kde všude je lepidlo aplikované, abychom případně měli možnost ještě vynechané části lepidlem potřít. Zbavíme se tak zbytečných starostí a natáčení papíru proti světlu, abychom alespoň orientačně rozpoznali, kde už lepidlo je, jako je tomu u jiných lepidel.

Klepněte pro větší obrázek

Fialové zbarvení má však ještě jednu zásadní funkci. Dává nám totiž rovněž informaci o stavu zasychání lepidla. Po jeho zaschnutí zbarvení mizí a lepidlo se stává průhledným. To přijde vhod zejména dětem ve škole, které ještě nemají v lepení takovou praxi. Předejdou tak snadno zbytečnému zašpinění prstů a pomůcek, i nechtěnému posunutí lepených předmětů, v domnění, že spoje už jsou pevné a lepidlo dokonale zaschlé. Ale hlavně, děti ocení barvu, která postupně mizí a čekání na zaschnutí lepidla pro ně bude dalším pozoruhodným zážitkem!

Zábavná i kvalitní tyčinka

Herkules Mizím by proto měl být nutnou výbavou každého dětského kufříku s výtvarnými potřebami. Rozhodně se ale neztratí ani v domácnostech nebo kancelářích pro rychlé lepení. Díky pevnému uzávěru nevysychá, množství aplikovaného lepidla máte vždy pod kontrolou a tuhé skupenství zabrání i nechtěnému úniku lepidla při jeho případném špatném uzavření.


Mohlo by vás zajímat
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Přiznání: S miminkem se nudím. Co s tím? Vyzkoušejte naše rady
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Zavinovačka je skoro nutnost! Jak správně miminko zavinout?
Kdo všechno je u porodu? Medici tam budou, jen když dáte souhlas

Horoskopy

Rak O chvilky rodinného štěstí a spokojenosti se nenecháte připravit, ale na druhou stranu vás trochu trápí…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Gabriel, Zbyslav, Gábor

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu