Maminka.czSlavní rodiče

Léto královských dětí: Jak se jim bydlelo ve Skotsku místo ostrova v Karibiku?

redakce 21.  8.  2020
Královská rodina Kate a Williama letos změnila místo tradiční dovolené. Místo ostrova v Tichém oceánu zvolili jiný, na samém jihu britského souostroví. Změny rozhodně nemuseli litovat, místo je to nádherné a kamenná vilka se šesti ložnicemi vypadá útulně.

Princ na ostrov Scilly do vesnice Tresco jezdil jako malé dítě, patří totiž jeho otci Charlesovi. Ten ho jinak pronajímá za 4 865 GBP týdně. 

William s rodinou většinou týdenní letní dovolenou tráví v Karibiku, už v červenci, kde často slaví i narozeniny syna George. Letos to ale kvůli koronavirovým opatřením nešlo, a když se pravidla pro cestování trochu uvolnila, padla volba na ostrov Scilly. Chtěli tak mimo jiné podpořit domácí cestovní ruch a jít příkladem ostatním. 

Z princezny Charlotte je školačka. Jaké předměty ji čekají a dostala slevu na školné?

Rodina běžně žije v Londýně, kde starší děti chodí do školy. Ale letos v březnu se kvůli pandemii odstěhovala na své venkovské sídlo Anmer Hall v Norfolku, kde si jejich potomci – George (7), Charlotte (5) a Louis (2) – do sytosti užívali venkova. 

Na podzim se rodina hodlá vrátit do Londýna. 

 
Sedm! Princ George slaví narozeniny. Proč musel letos zapomenout na oslavu v Karibiku?
Chtěl jsem kluka, ale klidně budu mít jen dcery, říká atlet Helcelet, manžel Rosolové
Témata: Slavné maminky, Slavní rodiče, Rodina a vy, Galerie, Rodina, Mateřství, Slavní tatínci, Rodiče, Královská rodina, Dětství, Královské dítě, Norfolk, George, Charles, Skotsko, Kari, Kate, Anmer Hall, Karibik, Ložnice, Ostrov, Charlotte, Karí, Londýn, William
Mohlo by vás zajímat
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky