Maminka.czMóda

Léto s bříškem: Inspirujte se v naší velké galerii těhotenských plavek

Veronika Zenklová 26.  5.  2021
Jste těhotná a řešíte, jak se připravit na léto? I když to tak aktuálně možná vůbec nevypadá, už za pár týdnů můžete ležet někde u vody v plavkách. A aby vám to čekání lépe utíkalo, máme pro vás pár tipů, jaké plavky si letos vybrat.
I když není nejpohodlnější mít těhotenské bříško v parných měsících, se správnými plavkami se nemusíte bát a léto si užijete. To, jestli se vyplatí investovat do těhotenských modelů, je čistě na vás. „Normální“ plavky máte ale také málokdy déle než jednu či dvě sezóny, tak proč se nerozmazlit těmi, které budou příjemné pro vás i miminko?
 
VIDEO: Jaké vitaminy v těhotenství opravdu potřebujete?

Vybírejte pečlivě

Pokud do své mateřské garderoby nechcete příliš investovat, s tradičními bikinami si s přimhouřením obou očí vystačíte po celé těhotenství. Jen musíte počítat s tím, že se vám může značně proměnit velikost prsou i boků, a jejich nošení tak nemusí být úplně pohodlné. 
 
Naopak standardní jednodílné plavky nebo tankini od čtvrtého měsíce už nejspíš neobléknete. 

Zdraví na prvním místě

Ze zdravotního hlediska je úplně jedno, pro jaký typ nebo střih plavek se rozhodnete. Infekce, prochladnutí či jiné nepříjemnosti z plavání vám hrozí vždy. Ne z plavek, ale z vody a chladu. Myslete proto vždy na to, abyste se po koupání osprchovala a plavky pokud možno převlékla.
Vyberte si plavky podle svých preferencí tak, abyste se za všech okolností cítila co nejvíce pohodlně a vaše bříško mělo dostatečný prostor. Plavky vás nesmí nikde škrtit ani táhnout.
 
 
 
 
 
Těhotenská bříška jako oslava života? Podívejte se, jak jsou krásná!
Plavkové trendy 2021: Zářivé barvy, tropické květiny, průstřihy a vysoké kalhotky
Témata: Těhotenství, Galerie, Instagram, Jen pro maminku, Móda, Léto s tebou, Pár tipů, Léto, Plavky, Voda, Pár, Bříško, VELKÁ GALERIE
Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Jak naučíte dítě správně vyslovovat R? Zapomeňte na dril a opakování říkadel
Procházková Simona
Logopedie
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova