Maminka.czSlavné maminky

Léto s bříškem: Které známé Češky už to mají "za pár" a kdo těhotenstvím šokoval v přímém přenosu?

Dita Mrázková 25.  6.  2024
Pořizování výbavičky, obklad na nohy, vybírání jmen, focení posledních fotek s bříškem... V duchu předporodních příprav se nese léto šesti nastávajících maminek. Které to jsou?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Léto odstartovalo a s ním i začátek nejednoho dobrodružství. To těhotenské si momentálně užívá hned několik známých maminek. Kromě herečky a ostřílené mámy Bereniky Kohoutové, která se těší na další přírůstek do rodiny, jsou v očekávání i celebrity z řad influencerek nebo sportovkyň, pro které je těhotenství velkou premiérou.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: PORODNÍ GAUČ JE GENIÁLNÍ POMŮCKA! BÝT ŽENA, CHCI NA NĚM RODIT, ŘÍKÁ LÉKAŘ

Kdo se letos stane maminkou úplně poprvé a kdo bude už trojnásobným rodičem?

Petra Kvitová

Úspěšná tenistka se spolu se svým mužem Janem těší na prvního potomka, který přijde na svět co nevidět. A jak si první těhotenství Petra užívá?

Klepněte pro větší obrázek

"Musím to zaklepat, vše je v pořádku. Ani mi nebylo špatně a překvapily mě zatím jen dvě věci. Zaprvé kila navíc, která jsem sice čekala, ale je jich dost a další ještě přijdou. Při delší procházce mě začínají bolet nohy a kolena, která na takovou váhu nejsou zvyklá. To si pak radši sednu na kolo," prozradila v rozhovoru pro iDnes. Druhým překvapením a zároveň krásným pocitem prý bylo první kopnutí miminka v bříšku.

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavné maminky, Rozhovor, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Instagram, Celebrity, herečka, zpěvačka, léto, Sourozenci, Leoš Mareš, Moderátorka, Berenika Kohoutová, Gabriela Lašková, Vincent, Petra Kvitová, Tenistka, Lenka Zahradnická, modelka, Evropa 2, Naomi Adachi