Maminka.czDěti a mateřství

Levné pleny i bez nižšího DPH!

Komerční článek
13. 8. 2014
Levné pleny i bez nižšího DPH!
Za posledních deset let sazby daně z přidané hodnoty pouze stoupaly, ale to se brzy stane minulostí. Od ledna 2015 by se měla snížit sazba DPH z 15% na 10% na léky, knihy a nenahraditelnou dětskou výživu. Plen, které patří k nejdražším položkám v rodinném rozpočtu, se bohužel toto snížení netýká. Avšak Feedo nabízí rodičům, jak nakoupit chytře, levně a přitom neztratit na kvalitě!

https://www.feedo.cz/

Posloucháme maminky a plníme jejich přání

V dnešním hektické době spousta maminek na mateřské dovolené pracuje, a tudíž nemají čas na praní látkových plen. Což nám potvrdil i zákaznický průzkum, že až 65% rodičů se vyslovilo, že nechce kupovat látkové pleny, aby ušetřili peníze. To co chtějí, je ušetřit čas a nakoupit kvalitní jednorázové plenky za výhodnější ceny. Exkluzivně jen na Feedo.cz pořídíte všechny druhy a velikosti plenek a vlhčených ubrousků značky Pampers se speciální slevou. Takto Vás jedna plenka vyjde již od 4,06 Kč!
https://www.feedo.cz/

Rozdáváme 10.300 dárků s poštovným ZDARMA!

Nakupte pleny, kojeneckou výživu a kojenecké potřeby a získejte krásné dárky jako je např. kosmetická kazeta Dove či dárky značky Tescoma k nákupu zcela zdarma a zároveň máte i poštovné zdarma při nákupu nad 399 Kč. Neváhejte už ani chvíli a využijte tuto skvělou příležitost jak ušetřit. Akce trvá jen do 24. 8. 2014!
https://www.feedo.cz/

Usnadňujeme život maminkám!

Chcete se více věnovat své rodině? Přestaňte běhat z obchodu do obchodu, nečekejte ve frontách v supermarketech a nehoňte se za nejlevnějším dětským zbožím. Už nemusíte neplýtvat energií a drahocenným časem, nakupte všechny dětské potřeby na Feedo.cz výhodně, rychle a online!
https://www.feedo.cz/

Zadeček jako v bavlnce s plenami Pampers!

Maminky a jejich děti po celém světě si plenky Pampers zamilovali. Jejich kvalitní zpracování je pro miminko zárukou suchého zadečku a dokonalého pohodlí. Zaregistrujte se na Feedo.cz do výhodného Pampers Premium Programu a dopřejte tak svému miminku to nejlepší. Členové programu až půl roku nakupují plenky Pampers za speciální prémiové ceny!
https://www.feedo.cz/

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Kdo pohlídá moje dítě? Na co dávat pozor, když hledáte chůvu!
Snědl neznámé bobule, léky, čistidla?  Víme, co dělat při otravě
Vyšla nová Maminka! Velký rozhovor s Lejlou Abbasovou a dárek navrch
Žárlím na vlastního manžela. Děti ho mají radši než mě!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu