Maminka.czPrezentace klienta

Linteo Baby – jaké výrobky usnadní každodenní péči o miminko?

Reklama 15.  6.  2023
Rodičovství je jedno z nejkrásnějších období v životě. S příchodem nového člena rodiny se však každodenní péče stává náročnější a vyžaduje kvalitní a šetrné produkty pro miminko. Značka Linteo Baby rozumí potřebám dětí a nabízí širokou škálu výrobků, které poskytují tu nejlepší péči o Vaše malé poklady a jejich pokožku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Linteo Baby se specializuje na vlhčené ubrousky, dětskou kosmetiku, vatové výrobky a plenky pro miminka a batolata. Všechny výrobky jsou vyvíjené ve spolupráci s českými maminkami, pediatry a dalšími odborníky s ohledem na citlivou pokožku malých dětí. Linteo Baby klade důraz na kvalitu a šetrnost.

Jedním z nejoblíbenějších produktů jsou dětské prémiové plenky, které se vyrábí v České republice. Jsou vyrobené z prodyšného a měkkého materiálu, který zaručí pro miminko pohodlí až po dobu 12 hodin. A co víc? Mají vysokou savost a rychle odvádějí vlhkost od pokožky, tudíž Vaše miminko bude vždy suché a spokojené.

Dalším nezbytným pomocníkem při každodenní péči o miminko jsou dětské vlhčené ubrousky. Ubrousky obsahují přírodní složky, jako je například aloe vera nebo měsíček lékařský, který dětskou pokožku zklidňuje a regeneruje. Linteo Baby nabízí i variantu šetrnější k přírodě v podobě Biodegradable vlhčených ubrousků, které jsou kompostovatelné. Pokud však rodiče nechtějí používat vlhčené ubrousky vůbec, tak další variantou je bezoplachový čisticí olejíček na tělo a zadeček, který je v praktickém rozprašovači. Stačí stříknout přímo na zadeček či na vatový polštářek (případně na perlan), pečlivě utřít a voilà – zadeček je krásně čistý a hydratovaný.

Kromě čisticího olejíčku nabízí Linteo Baby celou škálu dětské přírodní kosmetiky. Obsahují přírodní složky, jako jsou kokosový olej, bambucké máslo, olivový olej a další přírodní oleje a extrakty. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány, což zaručuje jejich bezpečné použití i u těch nejmenších dětí. S Linteo Baby se můžete spolehnout na to, že Vaše miminko bude mít tu nejlepší péči.

Témata: Maminka roku 2023, Prezentace klienta, Reklama