Maminka.czZdraví

LOVI: profesionální podpora a ochrana kojení

Prezentace klienta
31. 10. 2019
Také milujete výrobky značky LOVI? Značka působí na trhu již více než 10 let a pečuje nejen o miminka, ale také o maminky. V čem spočívá oblíbenost této značky a proč vsadit právě na LOVI?

Důvěřují nám odborníci, důvěřujte nám i vy

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících maminek i výrobky pro alternativní krmení, které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI. 

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Klepněte pro větší obrázek

Nejen designové dudlíky LOVI

V sortimentu značky se můžou maminky těšit na překrásné dudlíky, jejichž symetrická dynamická savička se velmi dobře odvzdušňuje, nedeformuje zubní patro miminka, umožňuje přirozené polykání slin a zabraňuje reflexu kousání do dudlíku. Tvar gumičky připomíná maminčinu bradavku a přizpůsobuje se rytmu sání miminka. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Kojenecké lahvičky LOVI mají také dynamickou savičku ze silikonu se širokou základnou, která vyžaduje správné přiložení rtíků miminka stejně jako při kojení. Pro dítě je tak tento způsob velmi přirozený - nenarušuje jeho sací reflex, takže krmení jde krásně zkombinovat s kojením. U lahví myslí značka také na správné odvzdušňování, díky kterému miminko nepolyká vzduch, čímž se minimalizuje dětská kolika. 

Oblíbené jsou také první tréninkové či nevylévací hrníčky LOVI, které dětem usnadní přechod z pití z lahvičky k pití ze sklenky. Hrníčky s unikátním systémem 360° už jsou určeny pro děti od 9 měsíců, a právě díky nim se děti učí pít jako ze skleničky, ale bez rozlévání.

Klepněte pro větší obrázek

Kojení a laktace

Pro maminky vyvinula značka dvoufázovou elektronickou odsávačku LOVI Expert s unikátní 3D technologií připomíná dvoufázový rytmus sání vašeho miminka. Odsávání mateřského mléka je tak velmi přirozené – kopíruje rychlé sání dítěte, které podporuje tvorbu mateřského mléka, ale také jeho vytékání z prsu. 

Maminky jistě ocení také velmi elegantní vložky do podprsenky LOVI Discreet Elegance – jsou měkoučké, savé, velmi příjemné k citlivé pokožce a jsou zakončeny krajkou. Čekají na vás v barvě bílé, béžové i černé, protože v LOVI ví, že podprsenky nejsou jen bílé.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Eliánek spí od dvou měsíců ve svém pokojíčku, říká Dominika Mesarošová
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Narodila se bez rukou. Lékaři byli pro potrat, rodiče ho odmítli
Máte přecitlivělé dítě? Zdánlivá slabost může být výhrou
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!
Vše o preventivní onkologické cytologii. Chodíte pravidelně?
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni

Horoskopy

Rak Produktivní jste dost, ale na druhou stranu jste nespokojení. Je to jen kvůli neustálým stížnostem…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sáva, Sába

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu