Maminka.czNovorozenec

Lucie Křížková: První tři měsíce jsem prozvracela, teď je mi fajn

Korzo.cz 15.  2.  2012
Už za dva měsíce přivede na svět svého prvního potomka modelka a Miss ČR 2003 Lucie Křížková (27). Podobně jako těhotenství jiných maminek, ani to její se neobešlo bez komplikací.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ty má už ale naštěstí zdárně za sebou a stále chce ještě pracovat.
"První trimestr jsem měla opravdu špatný. To jsem prakticky nikam nechodila a jenom jsem zvracela. Ale teď už je mi výborně," prozradila Korzu modelka s tím, že rozhodně nesedí doma a nic nedělá.

Módní přehlídky už sice "nechodí", ale snaží se proniknout do politiky.
"Modelingu už se nevěnuji, ale dělám asistentku jednomu poslanci a u něj bych ráda pokračovala až do konce března, pokud to půjde. Snad nenastanou nějaké komplikace, to by mě mrzelo," řekla.

Právě kvůli případným komplikacím už moc nechodí do společnosti. Naposledy se na veřejnosti objevila i se svým manželem, jachtařem Davidem Křížkem, v polovině ledna. Tehdy se slavily narozeniny jednoho pražského hudebního klubu.

Od té doby se nikde neukázala. "Společenským akcím se snažím vyhýbat. Ne, že by mi bylo špatně, ale spíš mi vadí, že lidé kolem mě na nich kouří a to není pro miminko zrovna to nejlepší," postěžovala si kráska.

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Předškolák, Batole, Školák, Kojenec, Lucie Křížková,, Měsíc, FAJN, Ted, Lucie, Kříž, Luci, Jachta, David Kříž, MEŠ, Lucie Křížková, Měšice