Maminka.czŽivotní příběh

Má šest dětí, z toho jedna trojčata: Z obřího těhotenského břicha udělala přednost a baví internet

Dita Mrázková 3.  9.  2023
Představte si, že vám ke dvěma malým dětem a jednomu náctiletému najednou přibydou další tři! Že se vám při té představě trochu zatočila hlava? Tahle máma by vám mohla vyprávět. Ovšem i se šesti dětmi si dokáže udělat legraci sama ze sebe, a proto jí patří náš obdiv.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Monetress Washington byla ještě nedávno maminkou jedenáctiletého syna a dvou dcer (8 a 5 let). Když se dozvěděla, že je těhotná počtvrté, měla velkou radost, to ale ještě netušila, že pod srdcem nosí hned trojité štěstí.

VIDEO: RODINA S TROJČATY: ZÁKLADEM JE DOMÁCÍ ŘÁD, ŘÍKÁ MAMINKA MÍŠA

Na sociálních sítích vystupuje jako Tripletsmamaplus2 a často nabízí pohled do svého rušného života. Nejvíc zhlédnutí na TikToku měla videa, na kterých je v posledním trimestru s trojčaty. Video, na kterém si z obřího bříška udělala "stolek" pro svou svačinu, vidělo během chvilky téměř 200 tisíc lidí a sklidilo spoustu obdivných komentářů.

Přitom Monetress si postěžovala mimo jiné na to, že už ve 2. trimestru se se svým obřím břichem ani nevešla do auta. Jen pár dnů po zveřejnění "svačinového" videa porodila ve 34. týdnu tři zdravé holčičky. 

Klepněte pro větší obrázek

"Nastal čas! Mým holčičkám je dnes oficiálně sedm dnů! Na svět přišly 3. října 2022 vždy minutu po sobě! Seznamte se s Yuri Love, Bellamy Faith a Ciri Hope. Moje srdce je plné a naše osmičlenná rodina kompletní. Cítím se požehnaně, ale zároveň pokorně," sdílela další video dojatá maminka.

Porodila 14 dětí, z toho "jedny" jako osmerčata. "Octomom" Nadya Suleman je ale na svou smečku sama!

První narozeniny oslaví holčičky už za měsíc a jejich máma si na Instagramu nedávno postěžovala. "Musím si s těmi mými trojčaty promluvit. Kolik toho my matky pro své děti obětujeme: bezesné noci, kojení, změny našich těl, nekonečné výměny plenek, pečování o ně, spoustu mazlení, polibků a objetí... A přesto po tom všem jsou jejich první slova: ta-ta! No, dovolím si nesouhlasit! Školení ma-ma oficiálně zahájeno," sdílela maminka s humorem sobě vlastním.

Kvůli endometrióze se vzdala naděje na děti, pak přirozeně otěhotněla a porodila trojčata
Témata: Těhotenství, Děti, Rodičovství, Příběhy, Mateřství, Rodina a vztahy, Výchova, Životní příběh, Od těhotenství k porodu, Sourozenci, mateřská láska, Inspirativní ženy, Matka, internet, Trojčata, Odvaha, TikTok, Obdiv, Washington, Malé dítě, Legrace, Břicho, Máma, Maminka
Mohlo by vás zajímat