Maminka.czKuriozita

Máma dala svá dvě batolata spát, jenže jedno z nich spadlo do větracího otvoru klimatizace

Dita Mrázková 20.  1.  2024
To tak uložíte své ratolesti po dlouhém dnu do postýlek s tím, že si dáte zasloužený relax, místo něj ale zažijete šok v podobě dítěte uvězněného v kuriózním otvoru. Tuto zkušenost má za sebou dvojnásobná maminka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Američanka Kelli, maminka dvou malých dcer, nedávno zažila hotovou "infarktovou situaci". Když po uložení do postýlek přišla holčičky po chvíli zkontrolovat, zda usnuly, zůstala stát s pusou dokořán ve dveřích a nevěřila svým očím.

Jedna z nich totiž uvízla ve ventilaci klimatizace! Při pohledu na vystrašené dítě vykukující z malého otvoru v podlaze a na jeho sestru, která se na to všechno dívá se stejným údivem, člověka napadají různé věci. Jak se tam mohla dostat? To matka nedokázala otvor pořádně zajistit? A jak se tam tak malé dítě vlastně dostalo?

VIDEO: PODCAST MAMINKA: DĚTSKÉ SKUPINY UŽ FUNGUJÍ PRO ROČNÍ BATOLATA. NENÍ TO NA KOLEKTIV PŘÍLIŠ BRZY?

Maminka neváhala a celou tragikomickou situaci natočila na telefon a sdílela ji na Instagramu. Video, které ale bohužel už odstranila, mělo neuvěřitelných 12 milionů zhlédnutí. Je na něm zachycena starší dcerka, jak ukazuje směrem ke své uvězněné sestřičce. Ta s dudlíkem v puse poslušně čeká na vysvobození a nijak zvlášť tuto na první pohled dramatickou situaci neprožívá.

Klepněte pro větší obrázek

Kelli k videu připsala i komentář: "Proč jsou vůbec ještě vzhůru a jak se to stalo?" Sama totiž netušila, jak se dcera do malého otvoru mohla dostat. 

Za video sklidila dvojnásobná maminka smíšené reakce. Jedni si z celé situace dělali legraci. "Panebože, nemůžu se z toho videa vzpamatovat. Je úžasné, že se tam to dítě vůbec vešlo, tak vtipné! Zdá se, že dvojčata dokážou napáchat ještě větší vylomeniny než ostatní děti," psali jedni.

Další však vyjádřili znechucení. "Co takhle používat dětskou chůvičku, když nemáte zabezpečený pokoj? Je to děsivé! Vypněte nahrávání a jděte jí, proboha, pomoct," zněly další reakce.

Nejen z videa, ale i z fotografií je skutečně patrné, že kdyby byl otvor o něco větší, mohla situace dopadnout mnohem hůř. Naštěstí se nic nestalo a tahle máma vzala celou situaci z té humornější stránky. Jen doufáme, že otvor pro příště lépe zabezpečí. 

Uškvařený ovladač, Super Mario v záchodě, puzzle z omítky... Aneb 20 důkazů, že na rodičovské trable nejste sami
Témata: Děti, Příběhy, Batole, Mateřství, Miminko, Sociální sítě, Kuriozita, Rodičovství, Instagram, Spánek, Větrací otvor, Máma, Klimatizace, Spád, Otvor, Postýlka, Maminka, Relax