Maminka.czKuriozita

Máma dvojčat a trojčat: Jsem unavená, chybí mi randění s mým mužem. S pěti dětmi je to sakra těžké, ale my se nedáme!

Dita Mrázková 24.  1.  2023
Pochází z Dánska, její život ale sleduje na Instagramu téměř půl milionu lidí z celého světa. Přivést na svět dvojčata a trojčata, to se přece jen běžně nestává. Michella je ale tak trochu přírodní úkaz. Energie má i s pěti uličníky na rozdávání, a ještě si dokáže udělat legraci sama ze sebe. Prostě máma hrdinka!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když si před dvěma lety přála dvojčata Michelly a Marka Morsiových Filippa a Ofélie bratříčka, nikdo z rodiny netušil, že se rodina rozroste hned o trojčata! Nastávající maminka pravidelně sdílela na Instagramu své rostoucí břicho a motivovala spoustu maminek. Proč? Třeba pro to, aby si těhulky, které nosily pod srdcem jedno děťátko, tolik nestěžovaly. Po dvojčatech a s třemi dalšími dětmi v břiše už totiž Michella věděla své...

VIDEO: MAMINKA V PORODNICI: BONUS Z FN BULOVKA: POLOHY U PORODU

Pár dnů před plánovaným císařským řezem si postěžovala na diskomfort vysokého stupně těhotenství. Hodně sledujících se podivovalo nad jejím dopředu vyklenutým břichem. Kluci se totiž v mámině lůně "zahnízdili" vskutku netradičně. 

Klepněte pro větší obrázek

"Nechápu, jak můžu tolik spát. Někdy se snažím v posteli posadit, abych znovu neusnula.⁣ Nejhorší jsou ty svíravé bolesti žaludku, to si pak musím znovu lehnout do jediné pohodlné polohy, na bok.⁣ Nepamatuji si, že bych tolik spala, když jsem čekala holky, ale Mark říká, že rozhodně ano.⁣"

A tak rodina přivítala na svět tři zdravé chlapce: Charlese, Theodora a Gabriela. Starší sestřičky byly nadšené, že se jim máma vrátila domů – i s třemi brášky.⁣ "Holky chtěly kluky pořád jen líbat a hladit. Kromě scény Philippy, která se chtěla před spaním dívat na házenou a jíst brambůrky, byly holky jinak vzorné," vzpomínala pětinásobná maminka na sžívání se.

Klepněte pro větší obrázek

Michella všechny své děti poctivě kojila, a i když po pěti dětech dostalo její bříško pořádně zabrat, nikdy se nestěžovala. "Kluci před pár dny oslavili 1. narozeniny! Hladina hluku u celkem 18 dětí od 0 do 5 let na naší oslavě byla evidentně na vrcholu, ale mohlo to dopadnout i hůř. Celá rodina je pěkně zničená. Ale dokázali jsme to. Upekli jsme buchty a naše oslava byla naprosto dokonalá. Teď se musí uklidit a... Sníst další dort!!" napsala třeba k videu z narozeninové oslavy.

Klepněte pro větší obrázek

S příchodem nového roku zase zavzpomínala na ten předešlý. 
"Loňský rok byl asi nejšílenějším v mém životě. Ale až začnou kluci chodit, bude to asi ještě šílenější. I tak ale doufám, že jako rodina zažijeme stejnou porci srandy. S Markem jsme unavení, sním o tom, jak spolu budeme víc randit, až děti vyrostou, taky se těšíme na naši chalupu, kde už jsme víc než rok nebyli. Ale když vidím svých pět zdravých mrňousů, není si na co stěžovat!" napsala pozoruhodná máma.

Témata: Těhotenství, Porod, Láska a vztahy, Mateřství, Novorozenec, Rodina, Rodiče, Rodina a vztahy, Kojení, Péče o dítě a jeho výchova, Příběhy, Výchova, Instagram, Dvojčata, Sourozenci, Rodičovství, Po porodu, Syn, Dcera, Kuriozita, Životní příběh, Sociální sítě, Diastáza, Bříško po porodu, Vícerčata
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Jenna Ortega alias "Wednesday" na fotografiích z dětství: I já jsem podivínka, jako malá jsem pitvala zvířátka, říká o sobě
Mrázková Dita
slavné děti
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Naučte se mluvit řečí vašeho batolete. Dětská psycholožka poradí, jak na to
Brožová Lenka
Vzdor
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
ROZHOVOR: Kristýna Paulus o tantra józe, svých třech porodech i životě na Kostarice
Láchová Michaela
Jóga
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie