Maminka.czSlavné maminky

Máma „provokatérka“ Rumer Willis: Na síti hrdě propaguje kojení na veřejnosti i vibrátory pro ženy

Dita Mrázková 9.  4.  2024
Nejstarší dcera bývalého hollywoodského páru Bruce Willise a Demi Moore si mateřství užívá se vším všudy a nestydí se poukazovat nejen na jeho slasti, ale především strasti. Nedávno vzbudila vášnivou diskusi na téma kojení. Právě to veřejnost pobouřilo víc než propagace vibrátorů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rumer se svým partnerem Derekem už za pár dnů oslaví 1. narozeniny jejich dcerky Louetty. Není tajemstvím, že v těhotenství byla propagátorkou domácích porodů i masáží hráze. 

VIDEO: HEREČKA KRISTÝNA LEICHTOVÁ BUDE UČIT JINÉ ŽENY, JAK SE PŘIPRAVIT NA DOMÁCÍ POROD

„Moje porodní asistentka i dula mi říkaly, jak je důležité, abyste to dělala buď sama, nebo aby vám s masáží perinea pomáhal partner. Náhodou jsem našla firmu, která vyrábí takový malý přístroj, díky kterému si můžete masáž provádět sama, protože od určitého bodu, kdy už si přes břicho nedosáhnete, je to opravdu náročné. Tohle není reklama. Je to přímo kouzelný nástroj. Díky téhle věci se cítím mnohem lépe připravená na porod,“ informovala své sledující na Instagramu.

Klepněte pro větší obrázek

Masáže hráze a domácí porod nejsou jediné, co Rumer ráda a často propaguje. Na síti pravidelně sdílí i fotografie z kojení malé Lou. Snímek, který sdílela u příležitosti Mezinárodního dne žen, a na kterém je od pasu nahoru nahá a u prsou drží svou dcerku, vyvolal ohnivou diskusi. Někteří lidé jí tleskali za to, že se nestydí oslavovat ženské tělo, které není vždy dokonalé. Jiní zpochybňovali vhodnost fotografie nahoře „bez“. "Nestačila by jen jednoduchá fotka obličeje dítěte?“ ptala se většina sledujících pobouřeně.

Rumer své rozhodnutí obhajovala tím, že je důležité milovat své tělo a přijmout ho i se svými nedostatky. Poukázala na fakt, že byla vychovávaná v rodině, kde byla svoboda a možnost sebevyjádření alfou i omegou. Zavzpomínala na to, jakou svobodu měla od své mámy v oblékání, a předeslala, že přesně takové hodnoty chce předat své dceři. A netají se ani tím, že jí nedělá problém kojit na veřejnosti. Právě v něm je podle ní největší síla mateřství.

„Nedávno jsem přemýšlela o síle nás maminek. Jak neuvěřitelně odolné jsme. Já i Lou jsme měly chřipku ve stejnou dobu. Odolnost, kterou jsem ze sebe vykřesala tváří v tvář tak velké výzvě, mi toho o mé síle hodně ukázala. Jako rodič své schopnosti občas podceňuju, ale v dobu, kdy jsme byly nemocné, vyšlo najevo, že jsem silnější a schopnější, než jsem si kdy myslela,“ napsala Rumer na Instagramu.

Klepněte pro větší obrázek

A nezapomněla dodat, že je potřeba dát si někdy coby máma i oraz a myslet jen na sebe. A to se vší parádou. „Sólo sexuální praktiky jsou životně důležité! Moc o tom nemluvíme, takže chci zapracovat na odstranění tohoto stigmatu tím, že mám pro vás tyto úžasné hračky. Tento měsíc vás vyzývám, abyste si každý týden našla čas, kdy budete pracovat jen na potěšení sama sebe!“ sdílela na síti nabídku na objednání vibrátorů značky, kterou ráda propaguje.

I když se našly v komentářích kritiky, vesměs se odvážná maminka setkala s kladnou odezvou. Jak vidno, ženská sexualita a masturbace není tak velkým stigmatem jako kojení na veřejnosti. Zvláštní, nemyslíte?

Božský táta Bruce Willis a dojemné video s dcerami: I přes vážnou nemoc si roli otce naplno užívá!
Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Kojení, Sociální sítě, Životy slavných, Děti slavných, Rodičovství, Instagram, Dcera, Celebrity, Inspirativní ženy, herečka, Herec, Bruce Willis, slavné děti, Domácí porod, Kojení na veřejnosti, Demi Moore, Rumer Willis, idol, Kristýna Leichtová, Hollywood, Mezinárodní den žen, vibrátor