Maminka.czKuriozita

To se jen tak nevidí! Máma z Nigérie porodila "černobílá" dvojčata

Dita Mrázková 9.  3.  2024
O tom, že příroda dokáže divy, se přesvědčila i Judith, nigerijská fotografka žijící v Kanadě. Když před osmi lety porodila dvojčata, nestačila se divit. Fotografie, které sdílela na Instagramu, se rázem staly senzací. Přesvědčte se sami!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jako den a noc. Tak vypadají dnes už osmiletí sourozenci – černošský chlapec Kamsi a albínská dívenka Kachi. Přitom si jejich máma po porodu myslela, že jde o chybu, že jí jen podali cizí dítě! 

VIDEO: Co všechno překvapí muže u porodu?

"Postupně mi docházelo, že jsou obě moje. Nestačila jsem se divit. Okamžiky zmatku a počáteční nedůvěry ale brzo vystřídala láska, to když mi oba balíčky přiložily sestry na hruď," vzpomíná maminka.

Zpočátku se obávala, jak se společnost bude ke dvojčatům chovat. "Naštěstí žijeme v civilizované zemi, a i když jsou lidé překvapeni, když zjistí, že jde o dvojčata, cítím z nich většinou obdiv a laskavost."

Malá Kachi si ale bohužel zažila i to, co je noční můrou všech rodičů. "Byla několikrát šikanována. Ovšem láska, které se jí dostalo a dostává od blízkých, je mnohem větší! Neustále jí připomínám, jak krásná a jedinečná je, nechci, aby se cítila 'jiná'," svěřila se Judith.

Odhalte to dřív než lékař! Toto je 6 jasných příznaků, že čekáte dvojčata

Nejvíc ji ale dojímá, jak láskyplný vztah mají její děti mezi sebou. "Jsou to nejlepší přátelé a navzájem se velmi chrání, hlavně Kamsi svou sestřičku. Jsou to nejlepší kamarádi. Jejich učitel říká, že jsou ve škole pořád jen spolu, což je trochu znepokojující, protože bych byla radši, kdyby měli i jiné kamarády. Kachi je navíc hodně uzavřená, zatímco Kamsi společenský, tak třeba to on sám časem nějak změní..."

Oba se své mámy často ptají, proč jsou jiní. "Říkám jim, že je Bůh stvořil jinak, protože se prostě tak rozhodl," uzavírá Judith.

 

Témata: Porod, Instagram, Dvojčata, Základní škola, Fotografie, Kuriozita, příroda, Šikana, Sestra, fotograf, Nigérie, Fotografka, muž u porodu, Senzace, Dojem, Láska, True, Dvojče, Judith, Živo, Máma, Kanada