Maminka.czKuriozita

Máma z Nigérie porodila "černobílá" dvojčata! Podívejte se na dojemné fotografie z jejich života

Dita Mrázková 25.  3.  2022
O tom, že příroda dokáže divy, se přesvědčila i Judith, nigerijská fotografka žijící v Kanadě. Když před šesti lety porodila dvojčata, nestačila se divit. Fotografie, které sdílela na Instagramu, se rázem staly senzací. Přesvědčte se sami!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jako den a noc. Tak vypadají dnes už šestiletí sourozenci – černošský chlapec Kamsi a albínská dívenka Kachi. Přitom si jejich máma po porodu myslela, že jde o chybu, že jí jen podali cizí dítě! 

VIDEO: Co všechno překvapí muže u porodu?

"Postupně mi docházelo, že jsou obě moje. Nestačila jsem se divit. Okamžiky zmatku a počáteční nedůvěry ale brzo vystřídala láska, to když mi oba balíčky přiložily sestry na hruď," vzpomíná maminka.

Zpočátku se obávala, jak se společnost bude ke dvojčatům chovat. "Naštěstí žijeme v civilizované zemi, a i když jsou lidé překvapeni, když zjistí, že jde o dvojčata, cítím z nich většinou obdiv a laskavost."

Malá Kachi si ale bohužel zažila i to, co je noční můrou všech rodičů. "Byla několikrát šikanována. Ovšem láska, které se jí dostalo a dostává od blízkých, je mnohem větší! Neustále jí připomínám, jak krásná a jedinečná je, nechci, aby se cítila 'jiná'," svěřila se Judith.

Odhalte to dřív než lékař! Toto je 6 jasných příznaků, že čekáte dvojčata

Nejvíc ji ale dojímá, jak láskyplný vztah mají její děti mezi sebou. "Jsou to nejlepší přátelé a navzájem se velmi chrání, hlavně Kamsi svou sestřičku. Jsou to nejlepší kamarádi. Jejich učitel říká, že jsou ve škole pořád jen spolu, což je trochu znepokojující, protože bych byla radši, kdyby měli i jiné kamarády. Kachi je navíc hodně uzavřená, zatímco Kamsi společenský, tak třeba to on sám časem nějak změní..."

Oba se své mámy často ptají, proč jsou jiní. "Říkám jim, že je Bůh stvořil jinak, protože se prostě tak rozhodl," uzavírá Judith.

 

Témata: Porod, Fotografie, Dvojčata, Instagram, příroda, Základní škola, Šikana, Sestra, Fotografka, Kuriozita, Nigérie, Kanada, Dvojče, Judith, Máma, Láska, Živo
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Desetiletý syn herce Bena Afflecka naboural luxusním vozem. Co na to "macecha" Jennifer Lopez? Podívejte se na fotky!
Mrázková Dita
Děti slavných
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy