Maminka.czKuriozita

Máma z Nigérie porodila "černobílá" dvojčata! Podívejte se na dojemné fotografie z jejich života

Dita Mrázková 25.  3.  2022
O tom, že příroda dokáže divy, se přesvědčila i Judith, nigerijská fotografka žijící v Kanadě. Když před šesti lety porodila dvojčata, nestačila se divit. Fotografie, které sdílela na Instagramu, se rázem staly senzací. Přesvědčte se sami!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jako den a noc. Tak vypadají dnes už šestiletí sourozenci – černošský chlapec Kamsi a albínská dívenka Kachi. Přitom si jejich máma po porodu myslela, že jde o chybu, že jí jen podali cizí dítě! 

VIDEO: Co všechno překvapí muže u porodu?

"Postupně mi docházelo, že jsou obě moje. Nestačila jsem se divit. Okamžiky zmatku a počáteční nedůvěry ale brzo vystřídala láska, to když mi oba balíčky přiložily sestry na hruď," vzpomíná maminka.

Zpočátku se obávala, jak se společnost bude ke dvojčatům chovat. "Naštěstí žijeme v civilizované zemi, a i když jsou lidé překvapeni, když zjistí, že jde o dvojčata, cítím z nich většinou obdiv a laskavost."

Malá Kachi si ale bohužel zažila i to, co je noční můrou všech rodičů. "Byla několikrát šikanována. Ovšem láska, které se jí dostalo a dostává od blízkých, je mnohem větší! Neustále jí připomínám, jak krásná a jedinečná je, nechci, aby se cítila 'jiná'," svěřila se Judith.

Odhalte to dřív než lékař! Toto je 6 jasných příznaků, že čekáte dvojčata

Nejvíc ji ale dojímá, jak láskyplný vztah mají její děti mezi sebou. "Jsou to nejlepší přátelé a navzájem se velmi chrání, hlavně Kamsi svou sestřičku. Jsou to nejlepší kamarádi. Jejich učitel říká, že jsou ve škole pořád jen spolu, což je trochu znepokojující, protože bych byla radši, kdyby měli i jiné kamarády. Kachi je navíc hodně uzavřená, zatímco Kamsi společenský, tak třeba to on sám časem nějak změní..."

Oba se své mámy často ptají, proč jsou jiní. "Říkám jim, že je Bůh stvořil jinak, protože se prostě tak rozhodl," uzavírá Judith.

 

Témata: Porod, Instagram, Dvojčata, Fotografie, Kuriozita, Základní škola, Šikana, Fotografka, příroda, fotograf, Sestra, Nigérie, Judith, Živo, Máma, Láska, Kanada, Dvojče
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender