Maminka.czBatole

Mamas&Papas: Mámy a tátové v roli designerů

Komerční článek
25. 5. 2017
David a Louisa jsou takzvaní rodiče moderního typu. Děti brali vždy jako dar, ale zároveň kvůli nim odmítali rezignovat na svůj starý dobrý život. Jak být ale dobrým rodičem a zároveň se nevzdat svých oblíbených aktivit?

Rodičovství člověku převrátí život naruby a často je nucen zanechat způsobu života, jak na něj byl zvyklý. Moderní rodiče Schacchettiovi se s tím ale odmítli smířit. K jejich snu jim jen chyběl malý “detail”: produkty, jež by jim jejich odhodlání usnadnily. A tak si jednoho dne založili vlastní značku, Mamas&Papas. Už je to víc než 35 let.

Jejich motto zní výmluvně: “Začínali jsme jako rodinný byznys, a proto jestli něčemu rozumíme, je to právě rodina.” Na rozdíl od mnoha jiných reklamních sloganů, tenhle nelže. Produkty Mamas&Papas nesčetněkrát zvítězily v testech i veřejných anketách a v roce 2011 se značka italských přistěhovalců stala dokonce nejúspěšnějším prodejcem dětských potřeb na celém britském trhu.

Klepněte pro větší obrázek

Za dobu, co na něm působí, vyladila své výrobky k dokonalosti, a tak například Ocarro, futuristicky vyhlížející novinka loňského roku, způsobila v Británii doslova nákupní horečku. Není divu, tenhle kočárkový klenot je totiž učebnicovým příkladem toho, proč Mamas & Papas zbožňují i nejnáročnější rodiče. Ocarro zvládne město i výlet do divočiny, sedák lze umístit čelem k mámě i do světa. Designéři mysleli dokonce i na takové detaily, jako jsou reflexní pásky na kolech či odnímatelná podpěrka hlavy.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě něho mají u Mamas&Papas ještě řadu dalších, stovkami rodin prověřených kočárkových specialit. Oblíbený je např. Armadillo, sportovní kočárek, u nějž si maminky pochvalují hlavně vychytávky typu dlouhá stříška s UV 50 či možnost polohovat i opěrku nohou, a hlavně četné modely odpružených polohovatelných golfek.

Klepněte pro větší obrázek

A protože správný rodič myslí skutečně na všechno, nechybí pestrá paleta doplňků a hraček, které jsou nejen praktické, ale především krásné. Mamas&Papas zkrátka dokazuje, že designovým kouskem může být i úplně obyčejný plyšák.

Designové kočárky, originální hračky, textilní doplňky, vybavení do dětského pokojíčku, to vše a mnoho dalšího nakoupíte zde.

Témata: Děti, Novorozenec, Batole, Kojenec

Mohlo by vás zajímat
Od narození do puberty. Táta točil své děti každý týden. Výsledek je skvělý
Porod je hustej, svěřila se Aneta Krejčíková. Proč si do porodnice vzala rtěnku?
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Na nočník v ten správný čas? Žádné násilí, pevné nervy a nesrovnávat!
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození očima známého fotografa
To je ale bříško! Takhle vypadá těhotenství s trojčaty týden po týdnu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Babičky mají rozmazlovat, ale tchyně to opravdu přehání

Horoskopy

Vodnář Dnes se nebude dít nic výjimečného. V zaměstnání je pro Vodnáře nuda. Potřebují více aktivních článků a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lucie, Lucia, Lucián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu