Maminka.czBatole

Mamas&Papas: Mámy a tátové v roli designerů

Komerční článek
25. 5. 2017
David a Louisa jsou takzvaní rodiče moderního typu. Děti brali vždy jako dar, ale zároveň kvůli nim odmítali rezignovat na svůj starý dobrý život. Jak být ale dobrým rodičem a zároveň se nevzdat svých oblíbených aktivit?

Rodičovství člověku převrátí život naruby a často je nucen zanechat způsobu života, jak na něj byl zvyklý. Moderní rodiče Schacchettiovi se s tím ale odmítli smířit. K jejich snu jim jen chyběl malý “detail”: produkty, jež by jim jejich odhodlání usnadnily. A tak si jednoho dne založili vlastní značku, Mamas&Papas. Už je to víc než 35 let.

Jejich motto zní výmluvně: “Začínali jsme jako rodinný byznys, a proto jestli něčemu rozumíme, je to právě rodina.” Na rozdíl od mnoha jiných reklamních sloganů, tenhle nelže. Produkty Mamas&Papas nesčetněkrát zvítězily v testech i veřejných anketách a v roce 2011 se značka italských přistěhovalců stala dokonce nejúspěšnějším prodejcem dětských potřeb na celém britském trhu.

Klepněte pro větší obrázek

Za dobu, co na něm působí, vyladila své výrobky k dokonalosti, a tak například Ocarro, futuristicky vyhlížející novinka loňského roku, způsobila v Británii doslova nákupní horečku. Není divu, tenhle kočárkový klenot je totiž učebnicovým příkladem toho, proč Mamas & Papas zbožňují i nejnáročnější rodiče. Ocarro zvládne město i výlet do divočiny, sedák lze umístit čelem k mámě i do světa. Designéři mysleli dokonce i na takové detaily, jako jsou reflexní pásky na kolech či odnímatelná podpěrka hlavy.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě něho mají u Mamas&Papas ještě řadu dalších, stovkami rodin prověřených kočárkových specialit. Oblíbený je např. Armadillo, sportovní kočárek, u nějž si maminky pochvalují hlavně vychytávky typu dlouhá stříška s UV 50 či možnost polohovat i opěrku nohou, a hlavně četné modely odpružených polohovatelných golfek.

Klepněte pro větší obrázek

A protože správný rodič myslí skutečně na všechno, nechybí pestrá paleta doplňků a hraček, které jsou nejen praktické, ale především krásné. Mamas&Papas zkrátka dokazuje, že designovým kouskem může být i úplně obyčejný plyšák.

Designové kočárky, originální hračky, textilní doplňky, vybavení do dětského pokojíčku, to vše a mnoho dalšího nakoupíte zde.

Témata: Děti, Novorozenec, Batole, Kojenec

Mohlo by vás zajímat
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Opustil mě den po porodu. Vracela jsem se do prázdného bytu
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Mé dítě má mongolskou skvrnu! Je to nebezpečné?
Žila s psychopatem a násilníkem. Víra jí však bránila v rozvodu
Klasické fotky mimin jsou nuda. Tenhle táta proto fotí děti jinak
Přiznání: S miminkem se nudím. Co s tím? Vyzkoušejte naše rady
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit

Horoskopy

Panna Nejraději byste vykonali něco hodnotného pro svou rodinu. Uspořené peníze lze investovat různými…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu