Mami, tak už běž ven, chci si hrát!

Komerční článek
27. 11. 2014
Mami, tak už běž ven, chci si hrát!
Tohle by chtěla slyšet od dětí snad každá z nás. A mít volný čas, který si užijeme ve společnosti nebo si uděláme večer pro sebe? To už zní jako sen! Díky hlídačkám si ten sen můžeme kdykoliv splnit.

Svoje děti milujeme, o tom nemůže být pochyb. Ale ruku na srdce, která z nás si občas neposteskne po těch časech, kdy se náš denní program neřídil podle Večerníčku? Jenže pak se dostaví výčitky, že přece nemůžeme ty naše malé loupežníky a loupežnice nechat samotné. A přitom řešení je neuvěřitelně jednoduché a máme ho přímo před sebou - Hlídačky.cz!

Maminka.cz vám na svých stránkách přináší widget, který vám usnadní vyhledání hlídačky ve vašem městě. 

Klepněte pro větší obrázek
Tento box hlidacky.cz naleznete na titulní stránce webu maminka.cz

Služba, která zprostředkovává hlídání pro ty z nás, které třeba nemáme babičky zrovna po ruce. A hlavně služba, která nás chápe a ví, že děti nesvěříme jen tak někomu. Dbají tu na bezpečí a vy tak vidíte, které hlídačky mají svoji identitu ověřenou přes mojeID. Díky tomu víte, že hlídačky jsou reálné slečny z vašeho města. U svých profilů mají doporučení od dalších rodičů, medailonky s fotografií a informacemi, jaké zkušenosti s hlídáním mají. Zní to dobře, že?

Klepněte pro větší obrázek

Možná vás napadne, že takové hlídání se dá využít jen ve větších městech, ale není tomu tak. Hlídačky.cz jsou z celé České republiky. Stačí zadat město, kde bydlíme a ihned vidíme, kolik hlídaček v našem okolí je a které z nich jsou v daném termínu volné. Asi největší výhodou je, že si hlídačku sami vybereme a přímo ji kontaktujeme. Hlídačky.cz totiž nejsou zprostředkovatelská agentura, ale služba, která přímo propojuje nás mámy se slečnami, které se skvěle postarají o naše děti.

Obavy, jestli děti zvládnou být večer bez mámy a táty, vás rychle přejdou. Hlídačky jsou u dětí oblíbené, jsou to totiž kámošky, které si neúnavně budou hrát, pomůžou postavit nejvyšší komín z kostek a naučí novou veselou písničku. My pak s úsměvem na tváři vytáhneme ze skříně šaty, které jinak nenosíme – co kdyby se náhodou ušpinily od zmrzliny nebo čokolády – hodíme se do gala a půjdeme třeba... Kam byste chtěly vyrazit vy? Tak to zkuste, navštivte www.hlidacky.cz a užijte si večer podle svého přání.


?utm_source=maminka.cz&utm_medium=widget&utm_campaign=maminkasitters
Mohlo by vás zajímat
Lejla Abbasová předčasně porodila dva krásné chlapečky! Jak se jmenují?
Když dítě truchlí... Jak mu pomoci vyrovnat se se smrtí?
Hrozí vám nevěra? Odpovězte si pravdivě na tyto otázky
Když je máma nevěrná. Co vztahem s milencem všechno riskuje?

Horoskopy

Rak Hlavně po víkendu nepřepínejte svoje síly, co se pohybu týká. V tomto směru byste se dnes raději měli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alan, Alen, SmilRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu