Maminka.czMaminka roku

Maminka blogerka Iveta: Fandila mi celá komunita kolem Downova syndromu

Michaela Láchová 18.  10.  2019
Vítězka kategorie Maminka blogerka Iveta Sochorová není úplně tak obyčejná blogerka. Píše totiž o dceři s Downovým syndromem. A má velikou radost hlavně z toho, že bude moci publikovat články na web Maminka.cz: "Strašně to pomůže osvětě ohledně Downova syndromu," říká.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jaké jsou vaše první dojmy z dnešního večera?

Jsem strašně spokojená, moc jsem si to dnes užila. Den bez dětí už dlouho nebyl. A celkově, jak tady o nás bylo postaráno, bylo to krásné. Všichni byli hrozně milí, i ostatní maminky. Porota geniální, hudební doprovod během galavečera byl naprosto skvělý. Mám obrovskou radost i z výhry, hlavně z toho důvodu, což byl takový trošku můj cíl, publikování na web Maminka.cz, protože si myslím, že to strašně pomůže osvětě ohledně Downova syndromu. Celý galavečer předčil moje očekávání svou atmosférou, která tady je.

Chcete vidět galavečer Maminka roku 2019? Tady máte CELÝ ZÁZNAM

Fandil vám dnes někdo u obrazovky?

Všichni! Moje rodina, spousta kamarádů, naše sousedka, to je velká fanynka… A hlavně komunita kolem Downova syndromu, která je poměrně veliká a mám tam takové tři velké kamarádky, které znám díky tomu, že máme dítě s Downovým syndromem.

Máte nějaký vzkaz pro maminky, které uvažují o tom, že by se zúčastnily příštího ročníku Maminky roku?

Chtěla bych jim vzkázat, aby do toho určitě šly, protože každá máma si to zaslouží, ať už je to v jakékoli kategorii, třeba i v té kategorii nezařaditelná, kterou zmiňovala Alice.

Maminka roku Marie: Samoživitelky, nevzdávejte to! Myslete na své děti
Témata: Rozhovor, Syn, Maminka roku 2019, Maminka blogerka, Iveta Sochorová, Kategorie, Osvěta, Maminka blogerka Iveta, Komunita, Hudební doprovod, Alice, Veliká radost, Maminka roku Marie, Downův syndrom, Syndrom, Celá, Maminka
Mohlo by vás zajímat