Maminka.czRodina a vy

Maminka obléká holčičku jako slavné osobnosti. Poznáte je všechny?

kog 12.  8.  2019
Je tolik slavných žen, které si zaslouží být připomínány a oslavovány. To tvrdí Janelle Wexler z Chicaga, a proto se tak rozhodla učinit trochu nezvyklou formou – svou malou dcerku obléká jako známé ženy z historie. Ale sluší jí to, co říkáte?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jak na tento nápad maminka dvou dětí a kadeřnice z Chicaga Janelle Wexler přišla? Nejmladší dcera Liberty jí prý podle rysů v obličeji připomínala slavnou malířku Fridu Kahlo. Od té doby ji převléká a fotí. 

Frida Kahlo jako barbie. Které další slavné ženy dostaly svou panenku?  

"Uvědomila jsem si, že je tu daleko více žen, které se zasloužily o to, že se ženám a vůbec lidstvu žije lépe," svěřila se serveru independent.co.uk. A tak malou Liberty oblékla jako například Marii Curie, Coco Chanel, Madonnu a Amelii Earhart. Zatím má ve sbírce asi 34 osobností. A chce pokračovat dál. Vypadá to, že do projektu zapojila i staršího syna Rivera, jak se můžete přesvědčit na jejím Instagramu.

Ikonické ženy dostaly podobu Barbie

Nádhera! Kreativní maminka oblékla svou dceru do květin i ovoce
Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat, zkuste to také
Témata: Děti, Miminko, Rodina a vy, Mateřská a rodičovská dovolená, Mateřská, osobnosti, Janelle, Marie, Madonna, Maminka, Nejmladší dcera, Liberty, Holčička, Dvouletý syn, Coco, Chanel, Coco chanel, Osobnost, Frida, Kadeřnice, Frida Kahlo, Jak, Rivera, Chicago, Barbie
Mohlo by vás zajímat