Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku 2020 už příští středu! Pomozte nám najít vítězku

25. 11. 2020
Už příští týden, ve středu 2. prosince večer, budeme znát vítězku letošního ročníku soutěže Maminka roku. Vy u toho můžete být s námi díky přenosu originálního vyhlášení, jaké tu ještě nebylo. A dokonce můžete přímo vy rozhodnout, kdo nakonec vyhraje.

Kdo bude Maminka roku? Devět finalistek se ve středu 2. prosince od sedmi večer utká na netradičním večeru o titul Maminka roku 2020.

Rádi bychom uspořádali klasické vyhlášení se spoustou hostů, objetí a lidské blízkosti, bohužel to kvůli pandemii nejde. Přesto věříme, že to i tak bude krásné! Pozvali jsme všechny finalistky a porotu do pražského Chateau Havel, a vy se tak můžete těšit na hodně netradiční finále! 

DOPIS OD ŠÉFREDAKTORKY

Moc vás zdravím z redakce časopisu Maminka, lépe řečeno ze svého home office. Původně jsme se měli sejít na slavnostním galavečeru, ale to vzhledem k atuálním proticovidovým opatření nejde. A tak nás i vás čeká něco dosud nevídaného. Online přenos, který jste ještě nikdy neviděli.

Klepněte pro větší obrázek

Žádné nudné předávání cen. Ale opravdový, napínavý večer, kterým vás provede Tomáš Klus. Ano, Tomáš Klus, který je člověk se srdcem na pravém místě. Ostatně jako všech devět finalistek tohoto projektu. Jejich silné i motivační příběhy Vás určitě zaujmou. TADY SE NA NĚ MŮŽETE PODÍVAT.

To je doják co? Kdo z nich by si podle Vás zasloužit titul Maminka roku 2020? O tom můžete během slavnostního večera ve středu 2. 12. od sedmi večer  rozhodnout hlavně vy! Posílejte hlasy své favoritce, ponořte se s námi do silných emocí, které budou celému večeru vládnout. Sledujte online přenos. Slibuji vám, že se od obrazovky neodtrhnete!

Přeji vám krásný den a užijte si náš online přenos, kde nic není nemožné!

Srdečně Vaše

Alice, šéfredaktorka časopisu Maminka

Přímý přenos můžete sledovat na webu maminka.cz on-line a přitom poslat hlas své favoritce. Každý hlas se počítá. Už příští středu. 

Hledáme Maminku blogerku, Maminku podnikatelku a Maminku hrdinku roku 2020. Odborná porota, složená ze zástupců inzertních partnerů soutěže, redakce časopisu Maminka a VIP patronek, vybere vítězku z každé kategorie. 

Kdy bude finále soutěže Maminka roku? Tomáš Klus už to ví!

Absolutní vítězka soutěže Maminka roku 2020 vzejde z hlasování diváků přímo během slavnostního večera – během živého přenosu se dozvíte, jak posílat hlasy mamince, které vítězství přejete ze všech nejvíc. A věřte nám, není to lehké rozhodování, všechny jsou skvělé! TADY se můžete podívat na jejich medailonky. 

Finálové hlasování a samotné slavnostní vyhlášení soutěže proběhne 2. prosince 2020. Vítězky soutěže Maminka roku 2020 získají ceny v celkové hodnotě 800 000 korun. Všem finalistkám držíme palce. 

S Tomášem máme dost odlišné názory na výchovu, říká Radka Třeštíková v prosincové Mamince
Sandra Nováková: Budu se rozhodovat srdcem a rozhodnu se správně
Témata: Maminka roku 2020, Maminky - rady, rozhovory a príběhy, Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka, Maminky blogují, Inspirativní ženy, Přímý přenos, Havel, Finalistka, Vítězka soutěže, Středa, Vítězka, Maminka

Mohlo by vás zajímat
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Nechci, nejím! 40 podivných důvodů, kvůli nimž děti odmítají jídlo
7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům
Kdy jsem selhala jako máma? Tohle přiznaly maminky!
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Velký rodinný a vztahový horoskop pro rok 2021: Co čeká vaše znamení?
Kdy mít další dítě: Brzo, nebo počkat? Pro a proti různých věkových rozdílů
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!

Horoskopy

Beran Milí Berani, lednové období je pro vás hodně náročné, ale vaše vynaložené úsilí se začíná vyplácet.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné