Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku 2021: Tohle tu ještě nebylo! Absolutní vítězce se tleskalo vestoje

Simona Procházková 30.  10.  2021
Letos jsme vyhlašovali Maminku roku již počtvrté. A každý rok při slavnostním galavečeru panovaly velmi silné emoce, které všechny zúčastněné dohnaly mnohdy až k slzám. Tohle jsme ale dosud nezažili. Podívejte se na spontánní a grandiózní standing ovations, které patřily letošní vítězce, mamince Jarce.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když první ročník vyhrála Kristýna Tomečková a děkovala se slzami v očích hlavně své mamince, dojal se celý sál. Ve druhém ročníku titul dostala Marie Mrňávková, maminka podnikatelka se čtyřmi dětmi, která nedoslýchá a vítězství jí dodalo důležitou sebedůvěru v samu sebe.

Loňský ročník, kdy poprvé o vítězce hlasovali diváci, vyhrála Kačka Tichá. Své vítězství vůbec nečekala. A protože se loni v rámci vládních opatření kvůli covid-19 vysílalo z různých hotelových pokojů, její radost jsme mohli sdílet jen prostřednictvím kamery.

Vyhlášení Maminky roku 2021: Míša Tomešová se ztratila i s obálkou se jménem vítězky

A letos! Když Míša Čejková, zástupce generálního partnera Fun Baby, vyhlásila Jaroslavu Hadžiosmanovič jako Maminku roku 2021, celý sál se doslova nadchnul. Téhle mamince musel držet palce prostě každý. A ve chvíli, kdy Jarka přišla na pódium, celý sál povstal a tleskal... To byl prostě ten nejkrásnější moment, který jsme kdy na Mamince roku zažili. A vy se podívejte na video i fotky ze slavnostního večera.

Témata: Časopis Maminka, Maminka hrdinka, Maminka roku 2021, Maminka, Pódium, Absolutní vítězka, Kristýna Tomečková, Slzy, Letošní vítězka, Celý sál, Vítězka, Slavnostní galavečer, Emoce, Marie Mrňávková, Loňský ročník, Jaroslav Hadžiosmanovič, Kačka Tichá, Vít, FUN BABY