Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku 2021: Tohle tu ještě nebylo! Absolutní vítězce se tleskalo vestoje

Simona Procházková 30.  10.  2021
Letos jsme vyhlašovali Maminku roku již počtvrté. A každý rok při slavnostním galavečeru panovaly velmi silné emoce, které všechny zúčastněné dohnaly mnohdy až k slzám. Tohle jsme ale dosud nezažili. Podívejte se na spontánní a grandiózní standing ovations, které patřily letošní vítězce, mamince Jarce.

Když první ročník vyhrála Kristýna Tomečková a děkovala se slzami v očích hlavně své mamince, dojal se celý sál. Ve druhém ročníku titul dostala Marie Mrňávková, maminka podnikatelka se čtyřmi dětmi, která nedoslýchá a vítězství jí dodalo důležitou sebedůvěru v samu sebe.

Loňský ročník, kdy poprvé o vítězce hlasovali diváci, vyhrála Kačka Tichá. Své vítězství vůbec nečekala. A protože se loni v rámci vládních opatření kvůli covid-19 vysílalo z různých hotelových pokojů, její radost jsme mohli sdílet jen prostřednictvím kamery.

Vyhlášení Maminky roku 2021: Míša Tomešová se ztratila i s obálkou se jménem vítězky

A letos! Když Míša Čejková, zástupce generálního partnera Fun Baby, vyhlásila Jaroslavu Hadžiosmanovič jako Maminku roku 2021, celý sál se doslova nadchnul. Téhle mamince musel držet palce prostě každý. A ve chvíli, kdy Jarka přišla na pódium, celý sál povstal a tleskal... To byl prostě ten nejkrásnější moment, který jsme kdy na Mamince roku zažili. A vy se podívejte na video i fotky ze slavnostního večera.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Marie Mrňávková, Jaroslav Hadžiosmanovič, Kristýna Tomečková, Maminka, Vítězka, Kačka Tichá, Letošní vítězka, Slzy, Absolutní vítězka, FUN BABY, Celý sál, Emoce, Slavnostní galavečer
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nemusí jít jen o bulku! Znáte největší mýty o rakovině prsu? Na tohle pozor
Procházková Simona
Rakovina prsu
Emotivní vyznání táty, který přišel o svou těhotnou ženu. Fotografie s dcerkou, která přežila, berou za srdce...
Mrázková Dita
Láska a vztahy
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Zamlklé těhotenství mě zaskočilo, čekala jsem na samovolný potrat, říká zpěvačka Klára Vytisková. Čím jí tento moment otevřel oči?
Láchová Michaela
Rozhovor
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky