Maminka.czMaminka roku 2022

Maminka roku 2022: Představujeme patronky letošního ročníku!

21.  4.  2022
Maminka roku 2022: Představujeme patronky letošního ročníku!
Startuje přihlašování do 5. ročníku výjimečné soutěže Maminka roku a s ním i představení letošních patronek v jednotlivých kategoriích. Ty se budou společně s námi podílet na výběru semifinalistek. Které maminky z řad VIP osobností budou nad soutěžícími držet ochrannou ruku?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

HEREČKA ANETA KREJČÍKOVÁ 
patronka kategorie MAMINKA PODNIKATELKA

"Každý rok tuto inspirativní soutěž sleduji a moc se mi líbí celý její koncept. Jsem velice poctěna, že můžu být jednou z patronek dalšího ročníku. A věřím, že si letošní spolupráci naplno užijeme! Mateřství je pro mě osobně velká transformace z dívky v ženu. Od té doby, co jsem se sama stala maminkou, velmi intenzivně cítím potřebu si víc povídat o ženském světě s dalšími ženami. Žít společně v upřímném a láskyplném sesterství. Těším se nejen na galavečer a vyhlášení, ale i na celý průběh soutěže."

Klepněte pro větší obrázek

HEREČKA A ZPĚVAČKA MICHAELA TOMEŠOVÁ
patronka kategorie MAMINKA BLOGERKA

"Ještě dnes vstřebávám zážitky a emoce z minulého ročníku. A už bude další? Tomu je těžké uvěřit… Podobně se divím každý rok na narozeniny svých dětí – jak je možné, že tak rychle vyrostly? Je mi velkou ctí, že můžu být stejně jako v loňském roce patronkou soutěže. Už se nemůžu dočkat, až poznám spoustu úžasných žen a prožiju s nimi jejich dojemné chvíle. Vyslechnu je, podpořím, pobrečím si s nimi, společně se zasmějeme, napojíme se na sebe a užijeme si společné chvíle naplno. Takové to totiž bylo loni. A s některými maminkami z minulého ročníku jsem stále v kontaktu. Věřím, že tomu bude tak i letos. Také mě neskutečně těší, že společně se mnou bude další patronkou jedna z mých nejlepších přítelkyň, má spřízněná duše Anetka Krejčíková. A taky úžasná, inspirativní čistá duše a statečná žena Verunka Kašáková. Co dodat? Těším se na dobrodružství plné emocí. A tentokrát už si kapesníčky nezapomenu!"

Klepněte pro větší obrázek

MODELKA A INFLUENCERKA VERONIKA KAŠÁKOVÁ
patronka kategorie MAMINKA HRDINKA

"Je mi ctí být součástí projektu Maminka roku. Velmi si vážím zapojení a děkuju za příležitost. Před rokem, když jsem se i já stala maminkou, jsem neměla tušení, jak moc mě tato role posune. Že přehodnotím životní priority a změní se můj pohled na svět. Zjistila jsem, jak moc mi v životě chybělo slovo 'máma' a jak moc budu svému synovi vděčná, že mi právě toto slovo do života vrátil. Díky mateřství jsem konečně dostala odpovědi na své celoživotní otázky. Když se mě lidé ptali, co mi chybělo v dětském domově nejvíc, nedokázala jsem nikdy přesně odpovědět. Dnes už konečně vím, o co jsou děti v ústavech opravdu ochuzeny. Chybí jim mateřská láska. Pocit, že je někdo miluje tak, jak já miluju svého syna Matyáše. Nic mě nedojímá víc, než když vidím milující rodiče se svými potomky. Po zveřejnění našeho příběhu o nízkobílkovinné dietě, kterou Matyášek bude muset celý život držet, se mi maminky začaly svěřovat se svými příběhy, a já tak mohla nahlédnout pod pokličku rodin, které řeší podobnou situaci. Nikdy jsem necítila tolik zoufalství, strachu, a zároveň obrovské síly, odhodlání a nekonečné lásky. Ty maminky jsou hrdinky a moc bych si přála, abychom jim jako společnost víc pomáhali. Jsem nesmírně šťastná a poctěná, že budu moct na tyto dámy skrze svou roli v projektu upozornit."

Klepněte pro větší obrázek
 

PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE POSÍLEJTE ON-LINE DO 22. 5. 2022

 
 
Témata: Časopis Maminka, herečka, Aneta Krejčíková, Maminka hrdinka, Veronika Kašáková, Maminka podnikatelka, léto, Maminka roku 2022, Maminka blogerka, galavečer, Michaela Tomešová,, mateřská láska, Matyáš, VIP, Ročník, Patronka, Kategorie, Maminka, Ochranná ruka, Soutěž, Představení
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Očekávání vs. realita. Kresby mateřství, které pobaví i uklidní! Jedeme v tom všichni
redakce
Galerie
První vteřiny po porodu: 30 fotek neopakovatelného zážitku zrození
Víchová Tereza
Galerie
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství