Maminka.czMaminka roku 2023

Maminka roku 2023: Hlasujte pro svou favoritku!

Už je to tady! Dnes ve 14 hodin startuje hlasování v soutěži Maminka roku 2023. Vybrali jsme celkem patnáct semifinalistek, po pěti z každé kategorie (Maminka blogerka, Maminka hrdinka a Maminka podnikatelka). Teď už záleží jen na vás, kterých devět maminek pošlete svými hlasy do samotného finále.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rozhodněte o pořadí a hlasujte! Na profily všech semifinalistek, jejichž silné a emotivní příběhy vás inspirují, dojmou i dodají sílu, se můžete podívat na maminka-roku.cz. Postupně na webu maminka.cz blíže představíme všechny maminky hrdinky, podnikatelky a blogerky. 

VIDEO: Maminka roku 2022: Jak probíhal galavečer?

  • Semifinále soutěže Maminka roku 2023 právě odstartovalo. Společně s patronkami jsme vybrali patnáct semifinalistek – pět z každé kategorie – a teď je na vás, pro koho budete hlasovat.
  • Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2023. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.
  • O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů.
  • O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodně porota složená z redakce, patronek a partnerů soutěže. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera 17. října 2023.
Témata: Maminka roku 2023, Soutěže, Maminka roku 2022, Maminka podnikatelka, Favoritka, Kategorie, Semifinalistka, Blogerka, Finále, Maminka, Soutěž, Hlasování