Maminka.czMaminka roku 2023

Maminka roku 2023: Jak probíhal slavnostní galavečer, čím okouzlily vítězky a kdo nejvíce překvapil? Podívejte se na video

Slavnostní galavečer předávání ocenění Maminka roku 2023, který proběhl minulý týden v pražské restauraci Soho, se nesl ve znamení obrovského dojetí. Nechyběly slzy štěstí, radost ani okamžiky překvapení. Jaké to bylo, kdo odboural publikum svým vtipem a čím si porotu získaly vítězky? Podívejte se na video.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Letos již po šesté jsme hledali inspirativní a jedinečné příběhy odvážných a šikovných maminek. Podívejte se na video ze slavnostního večera a zjistěte, jak se nám to povedlo. 

Slavnostním ceremoniálem předávání ocenění vítězkám v kategoriích Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka provedla diváky v sále i ty u obrazovek v rámci přímého on-line přenosu moderátorka Daniela Brzobohatá (Písařovicová). O příjemný hudební doprovod se postaral její manžel – muzikant Ondřej Brzobohatý.

"Letošní ročník Maminky roku opět bouchal emocemi. Tady je úplně všechno, emoce, silné příběhy, opravdovost. A právě opravdovost toho prožitku, ale i životů, které jsou za tím vším, ta se dá jen s máločím srovnat,“ svěřila se se svými dojmy jedna z porotkyň – Libuše Šmuclerová, předsedkyně představenstva společnosti Czech News Center.

Zodpovědných rolí patronek jednotlivých kategorií se chopily herečka Petra Nesvačilová, modelka Veronika Sovadina Kašáková a herečka Berenika Kohoutová. A jak nakonec dámy vybraly? Vše se dozvíte ve videu.

První dojmy z Maminky roku 2023: Jak si večer užily vítězky a patronky? Podívejte se na video
Témata: Video, Maminka roku 2023, Berenika Kohoutová, Veronika Kašáková, Maminka roku 2022, projekt, Nejlepší video, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Maminka podnikatelka, restaurace, Petra Nesvačilová, patronka, Veronika Sovadina Kašáková, galavečer, Daniela Brzobohatá, Soho, Czech News center, Ondřej Brzobohatý, Vítězka, Předávání, VERONIKA SOVADINA, Slavnostní galavečer, Sla, Písařovicová