Maminka.czMaminka roku 2023

Maminka roku 2023: Přihlašování je u konce. Startuje výběr semifinalistek

Přihlašování do dalšího ročníku inspirativní soutěže Maminka roku 2023 skončilo. Právě vybíráme semifinalistky a úkol je to nesmírně složitý. Sešlo se nám tolik příběhů, které by měly být slyšet! Které z maminek se probojují do semifinále? Dozvíte se už brzy!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V úterý 30. 5. skončila možnost registrací do letošního ročníku dojemného a inspirativního projektu Maminka roku 2023. Výběr semifinalistek je tak v plném proudu a my sami jsme napjatí, které maminky postoupí do semifinále. Společně s patronkami jednotlivých kategorií – Veronikou Kašákovou, Berenikou Kohoutovou a Petrou Nesvačilovou - vybereme patnáct semifinalistek, pět z každé kategorie. Pro ty budete moct od 15. 6. do 20. 7. hlasovat na našem webu. Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s nejvyšším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

VIDEO: Takhle vypadalo vyhlášení Maminky roku 2022

O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodne odborná porota složená z VIP patronek a partnerů projektu během slavnostního galavečera 17. října 2023.

Témata: Maminka roku 2023, Berenika Kohoutová, Maminka roku 2022, projekt, Petra Nesvačilová, Veronika Kašáková, Výběr, Semifinalistka, Soutěž, Maminka, Kategorie, Ročník, Přihlašování, Semifinále
Mohlo by vás zajímat