Maminka.czMaminka roku 2023

Maminka roku a manželé Brzobohatí spolu na pódiu! Kdo je nervózní z přítomnosti druhého?

Tereza Víchová vas 19.  10.  2023
Jemné sarkastické poznámky a stejný smysl pro humor je jim vlastní. Daniela (44) a Ondřej (40) Brzobohatí nám na akci Maminka roku prozradili, jak spolu fungují na "place", kde Daniela moderuje a Ondřej hraje a zpívá. Jak by popsali své maminky? A co ocenili na soutěžících?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Poprvé po svatbě se manželé postavili spolu na jeviště při vyhlášení soutěže Maminka roku 2023 a dokázali, že jim smysl pro humor rozhodně nechybí.

„Oba dva jsme si to užili. Je to hlavně moc hezký, že to vzniká. Přiznám se, že já jsem to nevěděl, že existuje vyhlášení soutěže Maminka roku, já jsem se vždycky hlásil jenom na tatínka roku,“ vtipkoval Ondřej.

A vzápětí už vážněji dodal: „Já jsem si to užil moc a hlavně díky Daniele, takže já jsem doufal v pár cynických krásných jemných poznámek, a ty se staly.“ 

Vše začalo, když půvabná moderátorka na začátku akce uvedla Ondřeje slovy: „Ani náš první host není úplně k zahození. Má spoustu talentů. Klavírní, pěvecký, skladatelský, a taky má talent na ženění,“ což publikum ocenilo smíchem a potleskem.

Daniela se přiznala, že i ona jako profesionálka prožívá nervozitu. „Já bývám při moderování vždycky nervózní a daleko víc nervózní jsem, když je Ondra na místě. Takže mě strašně pobavilo, že jsem ho nikdy z pódia neviděla, že se záměrně schovával, aby navodil dojem, že tady vlastně vůbec není."

Ondřej s úsměvem doplnil: „Já vím, že by to asi nebylo úplně jednoduchý pro Danielu, což je zvláštní, protože to je prostě geniální profík. A nevím, čím já tě rozhazuju, vždyť já na tebe nedělám ani žádný ksichty."

Dojemná vyznání maminkám

Oba vysekli poklonu svým maminkám. „Kdyby se dalo ztělesnit dobro, tak je to moje máma. Měla by mít kolem hlavy svatozář. Dokáže bezvadně filtrovat případně nějaké moje nálady. Je strašně velkorysá, hrozně hodná, udělá pro mě první poslední," svěřila se Daniela. 

Superlativy na svoji maminku nešetřil ani Ondřej. „Moje máma je zase, řekl bych, takovým ztělesněním té maximální možné lásky, která občas může působit třeba tak, že jí má člověk až příliš a je jí úplně jako zavalený jak lavinou. Ale já bych si nikdy nedokázal představit, že bych měl jinou mámu a zároveň jsem velmi šťastný i za tchyni, protože to, co řekla Daniela, můžu jenom podtrhnout. A obě dvě geniálně vaří.“

Čím jsou podle novomanželů finalistky soutěže inspirací pro ostatní? Podívejte se na video v úvodu článku.

Záznam celého galavečeru můžete zhlédnout ZDE.

První dojmy z Maminky roku 2023: Jak si večer užily vítězky a patronky? Podívejte se na video
Témata: Maminka roku 2023, Maminka roku 2022, galavečer, Maminka, Soutěž, Brzobohatý, Manžel, Poznámka, Pódium