Maminka.czMaminka roku 2019

Maminka roku: Být v pětadvaceti letech ulítlou maminkou není špatné, říká Jana

9. 7. 2019
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Jana (24) často slýchá, že "když má tričko s Minnie a růžovou hlavu, je ještě dítě a měla by dospět." Nechápu proč, říká. Má vaše sympatie?
"Mateřství není jen o plínkách, kašičkách, lahvičkách a tak podobně. Je to i zábava. Můj život není typicky maminkovský. Barevné vlasy a kroky většinou proti proudu. A to je to, proč bloguji a povzbuzuji maminky k tomu, co chtějí. Bez ohledu na to, co na to kdo řekne. Jestli se zrovna někdo dívá, nebo nedívá.
 
 
Protože být skoro v pětadvaceti letech šťastnou a ulítlou maminkou není špatné. Často slýchávám, když mám tričko s Minnie a růžovou hlavu, že jsem ještě dítě a měla bych dospět. Nechápu proč. Své závazky a povinnosti plním.
 
Moje dcera je šťastná a spokojená, troufnu si říct, že i slušně vychovaná. Umí spoustu věcí a na svůj věk nádherně mluví. Na tohle nemá absolutně vliv to, čím nebo kým jsme. Je to o tom, jak se chováme ke svým dětem a jak se stavíme k situacím, ze kterých si děti berou příklad. To je ten důvod, proč se chci do této soutěže přihlásit, a to, co chci předávat dál," popsala se maminka Jana, které můžete dát hlas v kategorii maminek blogerek. Její instagramový profil Mámou s přehledem najdete ZDE

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 14. července 2019! Poslat hlas můžete každou hodinu – ve všech třech kategoriích – a to zdarma přes internet. Z každé kategorie postoupí do finále 3 soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2019! Chytil vás příběh této semifinalistky za srdce? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE. 

Maminka roku: Už jste hlasovali pro svoje favoritky?
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Předplatné Matka
Témata: Maminka roku 2019, Blogerka, Internet, Kategorie, Maminka, Podnikatelka, Příběh, Tričko, Jana, Galavečer, Minnie, Proud

Mohlo by vás zajímat
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Co pořád vařit dětem? Kuře na paprice zbožňují, zkuste náš recept
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Má to smysl! Buďte doma, noste roušky, vyhýbejte se prarodičům. Proč?
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit

Horoskopy

Lev Velikonoční pracovní týden začne ne příliš dobře. Nadřízený je jako každé pondělí nabroušený a do toho…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zoltán, Hermína, Heřman

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné