Maminka.czMaminka roku 2019

Maminka roku: Být v pětadvaceti letech ulítlou maminkou není špatné, říká Jana

9. 7. 2019
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, hrdinky i podnikatelky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2019? O tom teď rozhodujete vy! Jana (24) často slýchá, že "když má tričko s Minnie a růžovou hlavu, je ještě dítě a měla by dospět." Nechápu proč, říká. Má vaše sympatie?
"Mateřství není jen o plínkách, kašičkách, lahvičkách a tak podobně. Je to i zábava. Můj život není typicky maminkovský. Barevné vlasy a kroky většinou proti proudu. A to je to, proč bloguji a povzbuzuji maminky k tomu, co chtějí. Bez ohledu na to, co na to kdo řekne. Jestli se zrovna někdo dívá, nebo nedívá.
 
 
Protože být skoro v pětadvaceti letech šťastnou a ulítlou maminkou není špatné. Často slýchávám, když mám tričko s Minnie a růžovou hlavu, že jsem ještě dítě a měla bych dospět. Nechápu proč. Své závazky a povinnosti plním.
 
Moje dcera je šťastná a spokojená, troufnu si říct, že i slušně vychovaná. Umí spoustu věcí a na svůj věk nádherně mluví. Na tohle nemá absolutně vliv to, čím nebo kým jsme. Je to o tom, jak se chováme ke svým dětem a jak se stavíme k situacím, ze kterých si děti berou příklad. To je ten důvod, proč se chci do této soutěže přihlásit, a to, co chci předávat dál," popsala se maminka Jana, které můžete dát hlas v kategorii maminek blogerek. Její instagramový profil Mámou s přehledem najdete ZDE

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 14. července 2019! Poslat hlas můžete každou hodinu – ve všech třech kategoriích – a to zdarma přes internet. Z každé kategorie postoupí do finále 3 soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2019! Chytil vás příběh této semifinalistky za srdce? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE. 

Maminka roku: Už jste hlasovali pro svoje favoritky?
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Témata: Maminka roku 2019, Internet, Tričko, Minnie, Blogerka, Kategorie, Proud, Galavečer, Jana, Maminka, Příběh, Podnikatelka

Mohlo by vás zajímat
Čtyřčata jsem kojila. Divím se, že jsem to dala, úplně mě vysála, říká Helena
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Otázky kolem přebalování: Jak často měnit plenku? Utírat, nebo umývat?
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Obyčejný den očima mámy a dítěte. Tohle video vás dojme
Aleš Háma: Nerad kluky trestám a řvu na ně. Manželka je přísnější
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit

Horoskopy

Beran S pracovními výkony jste spokojeni a musíte na to pořád myslet. Pokud zaberete, můžete i povýšit. Ale…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné