Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!

, Časopis Maminka
4. 7. 2020
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Dominika (30), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, dokázala ke spokojenosti všech skloubit vlastní podnikání s péčí o početnou rodinu.

„Celý můj příběh je velmi spontánní a plný splněných snů a tajných přání. Mám doma čtyři děti a momentálně čekáme páté. Do toho všeho od samého počátku vedu vlastní jazykovou školu, jsem lektorkou angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Již pět let navíc natáčím výuková videa na YouTube, což je další věc, která mě moc baví.

V podstatě nikdy, ani s jedním potomkem, jsem nebyla na mateřské dovolené. Pokaždé pro mě bylo naprosto normální a přirozené přijít s miminkem z porodnice a zamířit rovnou do školy na lekci. Nemám s tím nejmenší problém, moje miminko naštěstí také ne a naši klienti jakbysmet. Když jsem před osmi lety svoji jazykovou školu zakládala, dala jsem jí název Perfect World (perfect-world.cz), tedy Dokonalý svět. A tak se stalo, že dnes, ve svých třiceti letech, přesně jeden takový dokonalý svět žiji,“ říká Dominika Pašková (30), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Rodina, Maminka roku 2020, maminka podnikatelka, Kategorie, Podnikatelka, Dominika Pašková, YouTube, Blogerka, Podnikání, Příběh, Dokonalý svět

Mohlo by vás zajímat
Holky a kluci vypadají v děloze stejně! Kdy se jejich pohlaví začne lišit?
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Chcete být trpělivější rodič? Tady jsou osvědčené triky, jak přestat křičet!
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Maminka roku: Stále hledám možnosti, jak holčičky posunout vpřed, říká Hana Hráčková
Vendula Pizingerová: Těhotná ve dvaadvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl?
Vrať se, až se uklidníš! Tahle věta nic neřeší. Jak zkrotit dětské nálady?
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Jak zmírnit dětské záchvaty vzteku? Tohle nám zabírá

Horoskopy

Štír V neděli si uvědomíte, proč byl na vás partner naštvaný a udobříte se s ním. Nejde o nic závažného, ale…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tadeáš, Arsen, Klaudius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné