Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!

, Časopis Maminka
4. 7. 2020
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Dominika (30), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, dokázala ke spokojenosti všech skloubit vlastní podnikání s péčí o početnou rodinu.

„Celý můj příběh je velmi spontánní a plný splněných snů a tajných přání. Mám doma čtyři děti a momentálně čekáme páté. Do toho všeho od samého počátku vedu vlastní jazykovou školu, jsem lektorkou angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Již pět let navíc natáčím výuková videa na YouTube, což je další věc, která mě moc baví.

V podstatě nikdy, ani s jedním potomkem, jsem nebyla na mateřské dovolené. Pokaždé pro mě bylo naprosto normální a přirozené přijít s miminkem z porodnice a zamířit rovnou do školy na lekci. Nemám s tím nejmenší problém, moje miminko naštěstí také ne a naši klienti jakbysmet. Když jsem před osmi lety svoji jazykovou školu zakládala, dala jsem jí název Perfect World (perfect-world.cz), tedy Dokonalý svět. A tak se stalo, že dnes, ve svých třiceti letech, přesně jeden takový dokonalý svět žiji,“ říká Dominika Pašková (30), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Maminka Den matek
Témata: Časopis Maminka, Rodina, Maminka roku 2020, Maminka podnikatelka, Podnikatelka, Kategorie, Podnikání, Blogerka, Dokonalý svět, YouTube, Dominika Pašková, Příběh

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Čtvrté dítě? Princ William už další nechce, prozradila vévodkyně Kate. Proč?
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Sedmé dítě jen tak do počtu? Ekonomka Markéta Šichtařová trhá rekordy!
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
8 úžasných proměn ženské sexuality: Od děvčátka k víle, matce a bohyni
To s námi bude už napořád?! Ne, tyhle děti ze svého sourozence vážně radost nemají!

Horoskopy

Vodnář I když nepatříte k učebnicovým rodinným typům, v neděli své postoje přehodnotíte. Zamlouvá se vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ctibor

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné