Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku: Dita zůstala po smrti manžela sama s dětmi, přesto pomáhá ostatním

Simona Formánková 19.  6.  2021
Vyberte s námi Maminku roku! O tom, kdo získá titul, můžete rozhodnout právě vy. A aby byla volba ta nejlepší, postupně vám představíme všechny semifinalistky, které najdete i v novém vydání časopisu Maminka. Dnes vám chceme představit maminku Ditu Szymanskou, semifinalistku v kategorii Maminka hrdinka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Když můj manžel po nehodě zemřel, zůstala jsem sama na výchovu svých dvou dětí. Z toho je mladší Elinka těžce postižená. Ale nechtěla jsem se uzavřít do sebe. A chtěla pomáhat a stýkat se s rodiči postižených dětí. A tak jsem pomohla založit u nás v Děčíně komunitu Krůčky, kde se snažím ostatním maminkám pomáhat ohledně kompenzací pro jejich děti a vrátit jim úsměv na tváře,"  říká Dita Szymanská, semifinalistka v kategorii Maminka hrdinka. 

Veškeré informace o soutěži a semifinalistkách se dozvíte zde.

Hlasujte pro svou favoritku

Semifinále soutěže Maminka roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet semifinalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2021. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách všech tří kategorií rozhodne odborná porota a o absolutní vítězce diváci on-line hlasováním během slavnostního galavečera v říjnu 2021.

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Témata: Inspirativní ženy, Smrt, Sam, Maminka roku 2021, Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Elin, Maminka podnikatelka, Děčín, Semifinalistka, Kategorie, Dita Szymanská, Maminka, Volby, Elinka, Děti, Manžel