Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku: Hlavní hrdinka videoklipu si užívá luxus být "jen" mámou

Veronika Zenklová 26.  5.  2021
Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku a ve videoklipu si zahrály reálné maminky. Tereza Macková je jednou z nich. Během natáčení byla v šestinedělí se svou nejmladší dcerou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Před mateřskou jsem se živila jako modelka a herečka, v současné chvíli mě baví interiéry bytů, " říká čtyřnásobná maminka Tereza, která ve videoklipu kojí svou nejmladší dcerku. 

"Když se chce maminka vrátit co nejdřív ke svému povolání, má na to podle mě stejné právo jako ta, která se rozhodne věnovat jen dětem," popisuje Tereza. "Mám asi obrovské štěstí, že nás můj manžel zvládá všechny uživit, a já tak mohu být máma na plný úvazek. Moc se ale těším, až se jednou vrátím třeba k herectví," dodává.

Natáčení videoklipu k Mamince roku bylo podle jejích slov tím správným vytržením z mateřské reality a návrat k sobě samé. "Bylo to moc fajn. Na skok jsem se vrátila do svého světa, před kamery a fotoaparát. Vtipné bylo, že jsem se s lidmi ze štábu už znala z minulosti," doplňuje. 

Letošním účastnicím soutěže Maminka roku vzkazuje, že jim fandí ze všech sil. "Zvlášť vám, které to nemáte jednoduché nebo jste na to všechno samy. Obdivuji vás a fandím vám. Tu největší výhru už stejně máte, jste maminkami svých úžasných dětí," uzavírá Tereza. 

VIDEO: Podívejte se na videoklip k soutěži Maminka roku

Poslední dva dny!

Ještě váháte, jestli se přihlásit do Maminky roku? Máte posledních pár dní.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě celkové vítězky Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Je to pro mne obrovská čest, říká letošní patronka Maminky roku Michaela Tomešová
Témata: Inspirativní ženy, Michaela Tomešová,, Maminka roku 2021, luxus, Videoklip, Vid, Tomáš Klus, Máma, Maminka, Hlavní hrdinka, JEN