Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Jako dětská psycholožka předává zkušenosti rodičům vtipně a s nadhledem!

, Časopis Maminka
8. 7. 2020
Maminka roku: Jako dětská psycholožka předává zkušenosti rodičům vtipně a s nadhledem!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Eva (38), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, přibližuje svět výchovy dětí neotřelou a zábavnou formou.

„Čemu se věnuji? Snažím se rodičům předat informace z oblasti dětské psychologie zábavnou, atraktivní a humornou formou. Můj instagramový profil (instagram.com/od_detske_psycholozky_k_mame) je protipólem k „profilům“, které se zabývají reklamou, vypadají dokonale a zvyšují tak často neúměrně tlak na to být perfektní. Snažím se upozornit na to, že rodičovství není jen procházka růžovým sadem, ale někdy i pěkně náročná dřina.

V mé odborné psychologické praxi se často setkávám s rodiči na pokraji zoufalství, kteří tvrdí, jak je to někdy neuvěřitelně těžké. Stěžují si, že se s tímto pocitem cítí sami, bojí se někomu svěřit, stydí se. Mým cílem je ukázat, že toto všechno k výchově patří a je to tak v pořádku. Zároveň se odlehčenou formou snažím předat fakta a zkušenosti z mého oboru. Mou devízou a mottem je: Držme se, chápejme a podporujme,“ vypráví Eva Němečková (38), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Výchova, Instagram, Rodiče, Blogerka, Kategorie, Nadhled, Podnikatelka, Psycholožka

Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Strií se nezbavíš, už se nevyspíš! Tohle těhotným neříkejte, radí herečka Arichteva
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?
Jana Bernášková: Špatně jsme odhadli syna, komunitní škola nebyla pro něj

Horoskopy

Rak Milí Raci, dávejte si pozor na svou vyřídilku na pracovišti. Z úst vám může vylétnout nepříjemná…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné