Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Jako dětská psycholožka předává zkušenosti rodičům vtipně a s nadhledem!

, Časopis Maminka
8. 7. 2020
Maminka roku: Jako dětská psycholožka předává zkušenosti rodičům vtipně a s nadhledem!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Eva (38), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, přibližuje svět výchovy dětí neotřelou a zábavnou formou.

„Čemu se věnuji? Snažím se rodičům předat informace z oblasti dětské psychologie zábavnou, atraktivní a humornou formou. Můj instagramový profil (instagram.com/od_detske_psycholozky_k_mame) je protipólem k „profilům“, které se zabývají reklamou, vypadají dokonale a zvyšují tak často neúměrně tlak na to být perfektní. Snažím se upozornit na to, že rodičovství není jen procházka růžovým sadem, ale někdy i pěkně náročná dřina.

V mé odborné psychologické praxi se často setkávám s rodiči na pokraji zoufalství, kteří tvrdí, jak je to někdy neuvěřitelně těžké. Stěžují si, že se s tímto pocitem cítí sami, bojí se někomu svěřit, stydí se. Mým cílem je ukázat, že toto všechno k výchově patří a je to tak v pořádku. Zároveň se odlehčenou formou snažím předat fakta a zkušenosti z mého oboru. Mou devízou a mottem je: Držme se, chápejme a podporujme,“ vypráví Eva Němečková (38), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Finále
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Výchova, Instagram, Rodiče, Podnikatelka, Blogerka, Psycholožka, Kategorie, Nadhled

Mohlo by vás zajímat
Markéta Konvičková má holčičku: Má svoji hlavu, už chtěla být s námi
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Bez cenzury a hlavně vtipně: Život s malými dětmi přesně takový, jaký je
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Hračky, které se nepovedly. Výběr z těch nejšílenějších
Kdy mít další dítě: Brzo, nebo počkat? Pro a proti různých věkových rozdílů
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Kdysi a teď: Po letech se znovu nafotili, veselé i dojemné snímky vás dostanou
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!

Horoskopy

Lev Je před vámi velice náročné profesní období, ale až do konce týdne stihnete mnohé. Potom se vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Svatoslav, Svatomír, Javier

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné