Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!

, Časopis Maminka
12. 7. 2020
Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Markéta (38), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, uvěřila svému nápadu a podařilo se jí doslova „od píky“ vybudovat úspěšnou značku ručně šitých dámských kabelek.

„V roce 2014 jsem dostala troufalý nápad navrhnout jednoduchou, praktickou a šik kabelku pro každou ženu. Když jsem začínala podnikat, slyšela jsem jen samé: „To nejde, to nezvládneš.“ Vztah s partnerem skomíral, tvorba kabelek nešla, jak by měla, a já se ocitla v krizi. Udržet víru bylo náročné, ale pak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Nová situace spustila lavinu pozitivních událostí a můj projekt se neskutečně posunul (folbeur.com). Najednou to šlo. Přišla na svět Agáta a zároveň i má vlastní kabelka jménem GRAND. A já dostala zase chuť do života. Ještě je dost věcí, které potřebují doladit, ale stále se učím. Avšak jít za svými sny je důležité a to učím i svou dceru. Ráda bych svým příběhem dodala odvahu i ostatním ženám, které by chtěly začít podnikat,“ vypráví Markéta Folberová (38), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Maminka roku - Odložené vyhlášení
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, maminka podnikatelka, Nápad, Sen, Blogerka, GRAND, Kabelka, Podnikatelka, Příběh, Kategorie

Mohlo by vás zajímat
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Maminka roku: Stále hledám možnosti, jak holčičky posunout vpřed, říká Hana Hráčková
Vendula Pizingerová: Těhotná ve dvaadvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl?
Narážky na tělo po porodu ignorujte, radí. Jak vypadá po třech dětech?
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Katy Perry a Orlando Bloom mají holčičku. Oznámili to hodně originálně!
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým Kate a William mluví s dětmi
Skáče vám do řeči? Dělá, že neslyší? Tohle byste u dětí neměli ignorovat!

Horoskopy

Panna Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vendelín, Eunika, Vendelína

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné