Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!

, Časopis Maminka
12. 7. 2020
Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Markéta (38), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, uvěřila svému nápadu a podařilo se jí doslova „od píky“ vybudovat úspěšnou značku ručně šitých dámských kabelek.

„V roce 2014 jsem dostala troufalý nápad navrhnout jednoduchou, praktickou a šik kabelku pro každou ženu. Když jsem začínala podnikat, slyšela jsem jen samé: „To nejde, to nezvládneš.“ Vztah s partnerem skomíral, tvorba kabelek nešla, jak by měla, a já se ocitla v krizi. Udržet víru bylo náročné, ale pak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Nová situace spustila lavinu pozitivních událostí a můj projekt se neskutečně posunul (folbeur.com). Najednou to šlo. Přišla na svět Agáta a zároveň i má vlastní kabelka jménem GRAND. A já dostala zase chuť do života. Ještě je dost věcí, které potřebují doladit, ale stále se učím. Avšak jít za svými sny je důležité a to učím i svou dceru. Ráda bych svým příběhem dodala odvahu i ostatním ženám, které by chtěly začít podnikat,“ vypráví Markéta Folberová (38), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Maminka podnikatelka, Kabelka, Donutil, Podnikatelka, Nápad, Sen, GRAND, Kategorie, Příběh, Blogerka

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Kdy přemístit dítě do sporťáku? Nejdřív na konci šestého měsíce
Připravte dětem domácí "pribináček" za pár korun. Poradíme vám, jak na to
8 úžasných proměn ženské sexuality: Od děvčátka k víle, matce a bohyni
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!

Horoskopy

Lev Venuše bdí nad vašimi kroky a dopřává příjemné chvíle s partnerem či novou láskou. Protějšek vám nyní…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Přemysl, Přemek, Přemyslav

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné