Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!

, Časopis Maminka
12. 7. 2020
Maminka roku: Jít za svými sny a nevzdávat se dopředu je pro úspěch důležité!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Markéta (38), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, uvěřila svému nápadu a podařilo se jí doslova „od píky“ vybudovat úspěšnou značku ručně šitých dámských kabelek.

„V roce 2014 jsem dostala troufalý nápad navrhnout jednoduchou, praktickou a šik kabelku pro každou ženu. Když jsem začínala podnikat, slyšela jsem jen samé: „To nejde, to nezvládneš.“ Vztah s partnerem skomíral, tvorba kabelek nešla, jak by měla, a já se ocitla v krizi. Udržet víru bylo náročné, ale pak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Nová situace spustila lavinu pozitivních událostí a můj projekt se neskutečně posunul (folbeur.com). Najednou to šlo. Přišla na svět Agáta a zároveň i má vlastní kabelka jménem GRAND. A já dostala zase chuť do života. Ještě je dost věcí, které potřebují doladit, ale stále se učím. Avšak jít za svými sny je důležité a to učím i svou dceru. Ráda bych svým příběhem dodala odvahu i ostatním ženám, které by chtěly začít podnikat,“ vypráví Markéta Folberová (38), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Kategorie, Nápad, Příběh, Kabelka, Podnikatelka, Blogerka, Sen, GRAND

Mohlo by vás zajímat
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce
Po císaři dávají lékaři dětem cumlat tampon z vaginy matky. Proč?
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Aneta Krejčíková je dvojnásobná máma, má dceru! Jak se jmenuje?
Dceru nebudeme učit ani uzbecky, ani romsky, říká Monika Bagárová
Narážky na tělo po porodu ignorujte, radí. Jak vypadá po třech dětech?

Horoskopy

Blíženci Když potkáte známého, nabídne vás báječnou možnost přivýdělku. Tato nabídka přichází v pravý čas,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné