Maminka.czMaminka roku

Maminka roku: Kavárna byla její velký sen. Našla jsem sama sebe, říká

, Časopis Maminka
2. 7. 2020
Maminka roku: Kavárna byla její velký sen. Našla jsem sama sebe, říká
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Pavla (39), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, dobře ví, že odvaha a odhodlání se nakonec vyplatí.

„Otevřením vlastní kavárny jsem si splnila svůj velký sen, kterým ale nebyla ani tak samotná kavárna, jako spíše potřeba a touha po seberealizaci, touha najít sama sebe, objevit své schopnosti, svou hodnotu a také svobodu. Potřebovala a chtěla jsem se naučit mít se ráda, důvěřovat sama sobě. A to se mi nakonec podařilo.

Našla jsem se, zjistila, že toho dokážu víc, než jsem si představovala. Často to nebylo vůbec snadné. Přesto, že má kavárna (instagram.com/kavarnapaseka) vyhořela, byla vytopena, a navíc ještě zavřena kvůli opatřením souvisejícím s pandemií Covid-19, nyní dobře vím, že cokoli si usmyslím, zvládnu. A že největší nepřátelé jsou bubáci ukrývající se v našich hlavách. Má kavárna byla po necelém roce zařazena do oblíbené gastromapy Lukáše Hejlíka, pořádáme mnoho kurzů a workshopů a zaštiťujeme rovněž charitativní a dobročinné akce. Věřím, že vše, co dávám, se mi vrací a podle toho také žiji,“ říká Pavla Paseková (39), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Finále
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Instagram, Maminka podnikatelka, Sen, Lukáš Hejlík, Kavárna, Semifinalistka, Kategorie, Blogerka, Velký sen, Podnikatelka

Mohlo by vás zajímat
Distanční výuka: Rodiče, buďme v klidu. Povinnosti nemáme téměř žádné!
Matky influencerky. Které vládnou sociálním sítím? Znáte je všechny?
Proč ještě nechodí na nočník? 9 věcí ve výchově, které už neplatí, i když je naše mámy dělaly
Tohle nejím! 40 vážně podivných důvodů, kvůli nimž děti odmítají jídlo
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Retro krása! Mateřská láska byla před 50 lety stejně sladká jako dnes
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Kdysi a teď: Po letech se znovu nafotili, veselé i dojemné snímky vás dostanou
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození, jak ho viděl známý fotograf

Horoskopy

Střelec Nyní se pyšníte logickým uvažováním a dokážete si vytvořit strategii, ale nakonec si přestanete věřit.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Svatoslav, Svatomír, Javier

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné