Maminka.czMaminka roku

Maminka roku: Kavárna byla její velký sen. Našla jsem sama sebe, říká

, Časopis Maminka
2. 7. 2020
Maminka roku: Kavárna byla její velký sen. Našla jsem sama sebe, říká
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Pavla (39), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, dobře ví, že odvaha a odhodlání se nakonec vyplatí.

„Otevřením vlastní kavárny jsem si splnila svůj velký sen, kterým ale nebyla ani tak samotná kavárna, jako spíše potřeba a touha po seberealizaci, touha najít sama sebe, objevit své schopnosti, svou hodnotu a také svobodu. Potřebovala a chtěla jsem se naučit mít se ráda, důvěřovat sama sobě. A to se mi nakonec podařilo.

Našla jsem se, zjistila, že toho dokážu víc, než jsem si představovala. Často to nebylo vůbec snadné. Přesto, že má kavárna (instagram.com/kavarnapaseka) vyhořela, byla vytopena, a navíc ještě zavřena kvůli opatřením souvisejícím s pandemií Covid-19, nyní dobře vím, že cokoli si usmyslím, zvládnu. A že největší nepřátelé jsou bubáci ukrývající se v našich hlavách. Má kavárna byla po necelém roce zařazena do oblíbené gastromapy Lukáše Hejlíka, pořádáme mnoho kurzů a workshopů a zaštiťujeme rovněž charitativní a dobročinné akce. Věřím, že vše, co dávám, se mi vrací a podle toho také žiji,“ říká Pavla Paseková (39), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Instagram, Kategorie, Velký sen, Blogerka, Lukáš Hejlík, Sen, Kavárna, Podnikatelka, Semifinalistka

Mohlo by vás zajímat
Zase špatně! Nejhorší mýty o dětských botách, kterým rodiče věří
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Strií se nezbavíš, už se nevyspíš! Tohle těhotným neříkejte, radí herečka Arichteva
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Narážky na tělo po porodu ignorujte, radí. Jak vypadá po třech dětech?

Horoskopy

Beran Na pracovišti jste pohotoví a bystří, což potěší zejména náročného vedoucího. V tomto směru můžete být…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné