Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!

, Časopis Maminka
9. 7. 2020
Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Nikol (31), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, chtěla původně zhubnout poporodní kila, nakonec běhá maratony!

„Jsem maminkou dvou úžasných synů. Vůlí osudu takzvaně „single“, děti máme s bývalým partnerem ve střídavé péči. Krátce po prvním porodu jsem začala běhat (pozůstatek +20 kg z těhotenství byl velmi silnou motivací). Když jsem uběhla svůj první závodní půlmaraton, napadla mě naprosto šílená myšlenka, že bych možná mohla zvládnout i klasický maraton.

A tak vznikl můj blog (maratonmama.cz). Jako motivace pro mě samotnou, věčnou prokrastinátorku, ale i pro všechny ostatní ženy a maminky. Snažím se jim ukázat, že těhotenství i mateřství nejsou žádnou překážkou v aktivním stylu života. Běhávala jsem s kočárkem, později s bříškem během druhého těhotenství a snažím se běhat i teď, když mám své syny u sebe (s omezenými možnostmi hlídání). Držím se jednoduše motta: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody,“ říká Nikol Kružberská (31), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Maminka roku - Odložené vyhlášení
Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Motivace, Kategorie, Příběh, Blogerka, Podnikatelka, Nikol, Maraton

Mohlo by vás zajímat
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
Vrať se, až se uklidníš! Tahle věta nic neřeší. Jak zkrotit dětské nálady?
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Nástup do školky s dítětem zamává. Proč chodí domů tak unavené?
Proč ještě nechodí na nočník? 9 věcí ve výchově, které už neplatí, i když je naše mámy dělaly
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Kolik slov skutečně mají umět dvouleté děti. Hlavně na ně nikdy nešišlejte!
Vendula Pizingerová porodila! Syn Josef se narodil na tátovy narozeniny

Horoskopy

Panna Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vendelín, Eunika, Vendelína

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné