Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!

, Časopis Maminka
9. 7. 2020
Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Nikol (31), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, chtěla původně zhubnout poporodní kila, nakonec běhá maratony!

„Jsem maminkou dvou úžasných synů. Vůlí osudu takzvaně „single“, děti máme s bývalým partnerem ve střídavé péči. Krátce po prvním porodu jsem začala běhat (pozůstatek +20 kg z těhotenství byl velmi silnou motivací). Když jsem uběhla svůj první závodní půlmaraton, napadla mě naprosto šílená myšlenka, že bych možná mohla zvládnout i klasický maraton.

A tak vznikl můj blog (maratonmama.cz). Jako motivace pro mě samotnou, věčnou prokrastinátorku, ale i pro všechny ostatní ženy a maminky. Snažím se jim ukázat, že těhotenství i mateřství nejsou žádnou překážkou v aktivním stylu života. Běhávala jsem s kočárkem, později s bříškem během druhého těhotenství a snažím se běhat i teď, když mám své syny u sebe (s omezenými možnostmi hlídání). Držím se jednoduše motta: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody,“ říká Nikol Kružberská (31), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Kategorie, Maraton, Blogerka, Příběh, Donutil, Motivace, Nikol, Podnikatelka

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Podívejte se, jak to sluší slavným českým maminkám i v době "covidové"!
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Při znásilnění otěhotněla. Potrat odmítla. Bylo to peklo, ale syna miluji
8 úžasných proměn ženské sexuality: Od děvčátka k víle, matce a bohyni
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Zbavte se své závislosti na cukru. Vyzkoušeli jsme a víme, jak na to!

Horoskopy

Blíženci Nemyslete na věci, které vás rozčilují a pusťte se do oblíbených koníčků či jen lenošte a čtěte knihy.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Přemysl, Přemek, Přemyslav

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné