Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!

, Časopis Maminka
9. 7. 2020
Maminka roku: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Nikol (31), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, chtěla původně zhubnout poporodní kila, nakonec běhá maratony!

„Jsem maminkou dvou úžasných synů. Vůlí osudu takzvaně „single“, děti máme s bývalým partnerem ve střídavé péči. Krátce po prvním porodu jsem začala běhat (pozůstatek +20 kg z těhotenství byl velmi silnou motivací). Když jsem uběhla svůj první závodní půlmaraton, napadla mě naprosto šílená myšlenka, že bych možná mohla zvládnout i klasický maraton.

A tak vznikl můj blog (maratonmama.cz). Jako motivace pro mě samotnou, věčnou prokrastinátorku, ale i pro všechny ostatní ženy a maminky. Snažím se jim ukázat, že těhotenství i mateřství nejsou žádnou překážkou v aktivním stylu života. Běhávala jsem s kočárkem, později s bříškem během druhého těhotenství a snažím se běhat i teď, když mám své syny u sebe (s omezenými možnostmi hlídání). Držím se jednoduše motta: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody,“ říká Nikol Kružberská (31), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Maraton, Nikol, Příběh, Blogerka, Podnikatelka, Motivace, Kategorie

Mohlo by vás zajímat
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
To byla ostuda! Účesy, s nimiž už byste dneska mezi lidi nevylezli
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat

Horoskopy

Štír Nádherné letní dny si užíváte na sto procent a každý volný okamžik věnujete svým zálibám. Do práce se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miluše, Miluška, Jerguš

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné