Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Když se cítila na dně, pomohl tříletý syn jedinou větou!

Simona Procházková 5.  7.  2020
Maminka roku: Když se cítila na dně, pomohl tříletý syn jedinou větou!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Pavla (31), soutěžící v kategorii „Maminka hrdinka“, zůstala ze dne na den sama s malým synem a musela se poprat s nesmírně těžkou životní situací.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„V minulém roce od nás zcela nečekaně odešel „náš táta/manžel“ a ze dne na den jsme zůstali se synem na všechno sami. Samozřejmě bylo neskutečně těžké se s touto novou a náročnou situací srovnat a smířit se s tím, že už nikdy nebudeme spolu a nebudeme nadále tvořit úplnou rodinu. Pro Kubíčka to bylo nepředstavitelně těžké období. Pochopit to, srovnat se se všemi okolnostmi a bohužel se k tomu ještě denně dívat na mě, jak jsem nešťastná…

10 mimořádných příběhů! Postižená trojčata, domácí násilí, zákeřný meningokok a další

Byly dny, kdy jsem téměř nedokázala fungovat a netušila, jak to celé zvládnu. Jednoho dne ale nastal zlom, když mi můj malý a statečný hrdina řekl, ať už nepláču, že je tu se mnou, má mě rád a ochrání mě. Toto když vám řekne tříleté dítě, je neuvěřitelně silná věc. V této jediné bezprostřední větě mi dodal tolik energie, která mi snad vydrží na další dva životy. A hlavně mi otevřel oči. Uvědomila jsem si, že teď už nikdy nejde jen o mě, ale hlavně o něj,“ svěřuje svůj příběh Pavla Večeřová (31), soutěžící v kategorii Maminka hrdinka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Maminka roku 2020: Podívejte se na průběžné pořadí. Které soutěžící vedou?
Instagram vs. realita: Takhle se mámy fotí, ale pravda je úplně jiná!
Témata: Časopis Maminka, Syn, Maminka roku 2020, Maminka hrdinka, Věta, Pavla Večeřová, Jed, Kategorie, Blogerka, Jediná věta, Tříletý syn, Podnikatelka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Maminka roku 2022: Mateřství je mým smyslem života. Mí sledující mě považují za zkušenou, říká "maminka čtyř loupežníků"
Maminka roku 2022
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky