Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Když se cítila na dně, pomohl tříletý syn jedinou větou!

, Časopis Maminka
5. 7. 2020
Maminka roku: Když se cítila na dně, pomohl tříletý syn jedinou větou!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Pavla (31), soutěžící v kategorii „Maminka hrdinka“, zůstala ze dne na den sama s malým synem a musela se poprat s nesmírně těžkou životní situací.

„V minulém roce od nás zcela nečekaně odešel „náš táta/manžel“ a ze dne na den jsme zůstali se synem na všechno sami. Samozřejmě bylo neskutečně těžké se s touto novou a náročnou situací srovnat a smířit se s tím, že už nikdy nebudeme spolu a nebudeme nadále tvořit úplnou rodinu. Pro Kubíčka to bylo nepředstavitelně těžké období. Pochopit to, srovnat se se všemi okolnostmi a bohužel se k tomu ještě denně dívat na mě, jak jsem nešťastná…

10 mimořádných příběhů! Postižená trojčata, domácí násilí, zákeřný meningokok a další

Byly dny, kdy jsem téměř nedokázala fungovat a netušila, jak to celé zvládnu. Jednoho dne ale nastal zlom, když mi můj malý a statečný hrdina řekl, ať už nepláču, že je tu se mnou, má mě rád a ochrání mě. Toto když vám řekne tříleté dítě, je neuvěřitelně silná věc. V této jediné bezprostřední větě mi dodal tolik energie, která mi snad vydrží na další dva životy. A hlavně mi otevřel oči. Uvědomila jsem si, že teď už nikdy nejde jen o mě, ale hlavně o něj,“ svěřuje svůj příběh Pavla Večeřová (31), soutěžící v kategorii Maminka hrdinka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Maminka roku 2020: Podívejte se na průběžné pořadí. Které soutěžící vedou?
Instagram vs. realita: Takhle se mámy fotí, ale pravda je úplně jiná!
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Pavla Večeřová, Kategorie, Věta, Podnikatelka, Blogerka, Syn, Jediná věta, Tříletý syn

Mohlo by vás zajímat
Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Kolik slov skutečně mají umět dvouleté děti. Hlavně na ně nikdy nešišlejte!
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence
Dceru nebudeme učit ani uzbecky, ani romsky, říká Monika Bagárová
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině

Horoskopy

Blíženci Když potkáte známého, nabídne vás báječnou možnost přivýdělku. Tato nabídka přichází v pravý čas,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné