Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Když se člověk pro něco nadchne a rozhodne se, nic ho nezastaví!

, Časopis Maminka
7. 7. 2020
Maminka roku: Když se člověk pro něco nadchne a rozhodne se, nic ho nezastaví!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Marika (26), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, si splnila dlouholetý sen a během těhotenství založila vlastní farmu a neziskovou organizaci.

„Chtěla bych všem ostatním ženám ukázat, že i na mateřské se dá dělat a zvládat mnoho věcí, když člověk opravdu chce a pro něco se nadchne. Tak například já jsem se svým přítelem po dlouhých přípravách, rozmýšlení, plánování a budování zřídila neziskovou organizaci. Bylo, a stále je, to skutečně náročné, zároveň ale naplňující a obohacující. Mít vlastní farmu (farmanadzamkem.mablog.eu) byl vždycky můj sen a společně s přítelem jsme si ho splnili v době mého druhého těhotenství.

Nikdy nezapomenu, jak jsem dva týdny před porodem na jedné akci vodila pětadvacet dětí na koni. Stejně tak nejde zapomenout na naše tábory a moji úžasnou přezdívku, kterou jsem si u dětí vysloužila, a to „paní Pupkatá“. Pracujeme v podstatě nepřetržitě, od rána do večera každý den, za poctivé produkty od našich zvířátek to ale jednoznačně stojí. Maminky, nebojte se plnit své sny a tajná přání, nevzdávejte se v těžkých chvílích a myslete na to, že to prostě jde,“ říká Marika Pokorná (26), soutěžící v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Blogerka, Kategorie, Nezisková organizace, Podnikatelka

Mohlo by vás zajímat
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce
Dceru nebudeme učit ani uzbecky, ani romsky, říká Monika Bagárová
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?

Horoskopy

Blíženci Milí Blíženci, do nového pracovního týdne vstupujete s velkou energií, což se vám také ohromně vyplatí.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miluše, Miluška, Jerguš

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné