Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku: Můj projekt pomáhá nejen rodinám, ale i planetě, říká Kristýna

Simona Formánková 6.  7.  2021
Maminka roku: Můj projekt pomáhá nejen rodinám, ale i planetě, říká Kristýna
Vyberte s námi Maminku roku! O tom, kdo získá titul, můžete rozhodnout právě vy. A aby byla volba ta nejlepší, postupně vám představíme všechny semifinalistky, které najdete i v novém vydání časopisu Maminka. Dnes vám chceme představit Kristýnu Farkašovou, soutěžící v kategorii Maminka podnikatelka.

"Chtěla bych ostatní ženy inspirovat nebát se vystoupit ze své komfortní zóny a změnit svůj život podle svých snů. Na mateřské jsem založila vlastní start up, který dnes pomáhá nejen rodinám, ale i planetě. Založila jsem první českou půjčovnu a cirkulární obchod. Cesta to nebyla lehká, ale šla jsem za svým snem a věřila sobě i EBUU."

"Na půjčovně pracuji od synových tří měsíců (dnes je mu 3,5 roku), vyhrála jsem s ní několik soutěží (např. Živnostníka roku v Praze, Sbrand udržitelnou značku budoucnosti a 2. místo v T-mobile rozjezdech v Praze). V loňském roce jsem uspořádala kampaň na Hit Hitu, abych mohla otevřít kamenný obchod. Přežili jsme covid a nabíráme druhý dech a těšíme se na budoucnost. Mám kolem sebe skvělé zákazníky a (nejen) obchodní partnery, kteří mi pomáhají v České republice rozvíjet cirkulární ekonomiku," říká Kristýna. 

Veškeré informace o soutěži a semifinalistkách se dozvíte zde.

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU

Semifinále soutěže Maminka roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet semifinalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2021. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách všech tří kategorií rozhodne odborná porota a o absolutní vítězce diváci on-line hlasováním během slavnostního galavečera v říjnu 2021.

Maminka roku: Vlilo mi to novou energii do žil, říká maminka z videoklipu
Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Témata: Rodina, Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Kampaň, projekt, Maminka podnikatelka, Maminka blogerka, Planeta, Podnikatelka, Maminka, Praha, Semifinalistka, T-Mobile, Česká republika, Kategorie, Volby
Mohlo by vás zajímat
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství