Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Naši bláznivou rodinnou jízdu bych za nic nevyměnila, říká maminka čtyř ratolestí!

, Časopis Maminka
11. 7. 2020
Maminka roku: Naši bláznivou rodinnou jízdu bych za nic nevyměnila, říká maminka čtyř ratolestí!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Janka (40), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, má doma čtyři potomky a s ostatními rodiči ráda sdílí někdy až neuvěřitelné zážitky a nejrůznější trable každodenního života početné rodiny.

„Mám doma dva kluky a dvě holčičky. A za nic na světě bych tu jízdu nevyměnila. Poslední tři roky o svém bláznivém světě, plném úžasných zážitků a nečekaných překvapení, píšu blog (ctyrmatka.blogspot.com). Psaní mi pomáhá udržet si tolik potřebný nadhled. Všechny naše historky, které, když jsou sepsané, vypadají jako neuvěřitelná sranda, totiž ve chvíli, kdy se udály, zdaleka tak zábavné nebyly. Ale to zná dobře asi každá maminka. A pokud má některá z nich občas pocit, že díky dětem žije v nějaké hodně praštěné komedii, můj blog ji rychle ujistí, že v tom zdaleka není sama. Kromě psaní blogu také ráda maluju, šiju a peču, takže píšu i o tom. Ráda své nápady sdílím s dalšími maminkami, protože inspirace není nikdy dost,“ vypráví Janka Maredová (40), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Rodina, Maminka roku 2020, Janka, Podnikatelka, Kategorie, Blogerka, Neuvěřitelný zážitek, Ostatní rodič, Ratolest

Mohlo by vás zajímat
Kdy mít další dítě: Brzo, nebo počkat? Pro a proti různých věkových rozdílů
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Vendula Pizingerová porodila! Syn Josef se narodil na tátovy narozeniny
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy. Jedině takhle se něco dozvíte
Děti, které po narození vypadají jako naštvaní staříci! Nebo filmové hvězdy
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Matky influencerky. Které vládnou sociálním sítím? Znáte je všechny?
Vendula Pizingerová: Těhotná ve dvaadvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl?

Horoskopy

Štír V neděli si uvědomíte, proč byl na vás partner naštvaný a udobříte se s ním. Nejde o nic závažného, ale…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tadeáš, Arsen, Klaudius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné