Maminka.czMaminka roku

Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!

, Časopis Maminka
1. 7. 2020
Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Šárka (33), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, může svou odvahou a odhodláním inspirovat spoustu dalších žen.

„Věřím, že můj vlastní životní příběh může „nakopnout“ a v mnoha směrech inspirovat mnoho žen. Jsem máma dvou úžasných kluků a rovněž ředitelka Rodinného a mateřského centra Mozaika u nás v Lovosicích, které nabízí mnoho služeb (nejen) pro rodiny s dětmi. Jsme zároveň zdravotním centrem s ordinací fyzioterapie a také registrovanou sociální službou.

Už jste dali hlas své favoritce v soutěži Maminku roku 2020? Hlasovat můžete TADY

Mozaika (rcmozaika.cz) je nezisková organizace, která vznikla v roce 2010, aby podporovala rodiny s dětmi, posilovala rodičovské kompetence a hodnoty, vzdělávala celé rodiny a nabídla kvalitní využití volného času. Na principu komunitní práce vytváříme prostor pro aktivní zapojení veřejnosti a obyvatelů lokality, ve které působíme a pomáháme s integrací handicapovaných do běžného života.

Můj syn se narodil s vážnou vadou oka, a i přes tuto složitou životní situaci jsem zvládla dál Mozaiku řídit, a to v první řadě díky skvělým lidem, které mám kolem sebe. Vyhrála jsem ocenění Žena regionu Ústeckého kraje, jsem členkou prezidia Sítě pro rodinu a spoluzakladatelkou občanské iniciativy LovoSpolu,“ vypráví Šárka Pravdová (33), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?
 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Divokou kartu má hrdinka Hana. Její trojčata se narodila předčasně
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Rodina, Kategorie, Životní situace, Mozaika, Příběh, Blogerka, Ústecký kraj, Podnikatelka

Mohlo by vás zajímat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Jana Bernášková: Špatně jsme odhadli syna, komunitní škola nebyla pro něj
Po císaři dávají lékaři dětem cumlat tampon z vaginy matky. Proč?
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter

Horoskopy

Panna Pokud by na vás partner naléhal, ať mu pomůžete s výběrem doplňků do domácnosti, tak se tomu braňte. V…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Olga, Helga, Pius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné