Maminka.czMaminka roku

Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!

, Časopis Maminka
1. 7. 2020
Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Šárka (33), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, může svou odvahou a odhodláním inspirovat spoustu dalších žen.

„Věřím, že můj vlastní životní příběh může „nakopnout“ a v mnoha směrech inspirovat mnoho žen. Jsem máma dvou úžasných kluků a rovněž ředitelka Rodinného a mateřského centra Mozaika u nás v Lovosicích, které nabízí mnoho služeb (nejen) pro rodiny s dětmi. Jsme zároveň zdravotním centrem s ordinací fyzioterapie a také registrovanou sociální službou.

Už jste dali hlas své favoritce v soutěži Maminku roku 2020? Hlasovat můžete TADY

Mozaika (rcmozaika.cz) je nezisková organizace, která vznikla v roce 2010, aby podporovala rodiny s dětmi, posilovala rodičovské kompetence a hodnoty, vzdělávala celé rodiny a nabídla kvalitní využití volného času. Na principu komunitní práce vytváříme prostor pro aktivní zapojení veřejnosti a obyvatelů lokality, ve které působíme a pomáháme s integrací handicapovaných do běžného života.

Můj syn se narodil s vážnou vadou oka, a i přes tuto složitou životní situaci jsem zvládla dál Mozaiku řídit, a to v první řadě díky skvělým lidem, které mám kolem sebe. Vyhrála jsem ocenění Žena regionu Ústeckého kraje, jsem členkou prezidia Sítě pro rodinu a spoluzakladatelkou občanské iniciativy LovoSpolu,“ vypráví Šárka Pravdová (33), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?
 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Divokou kartu má hrdinka Hana. Její trojčata se narodila předčasně
Maminka roku - Odložené vyhlášení
Témata: Časopis Maminka, Rodina, Maminka roku 2020, maminka podnikatelka, Podnikatelka, Ústecký kraj, Blogerka, Životní situace, Mozaika, Kategorie, Příběh

Mohlo by vás zajímat
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy. Jedině takhle se něco dozvíte
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Bez cenzury a hlavně vtipně: Život s malými dětmi přesně takový, jaký je
Pozor! 7 věcí, kterými rodiče škodí pohybovému vývoji nejmenších dětí
100 věcí, které by mělo zažít každé dítě dřív, než půjde do školy. Má vaše aspoň půlku?
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození, jak ho viděl známý fotograf
Chcete být trpělivější rodič? Tady jsou osvědčené triky, jak přestat křičet!
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Dětem stačí jen třetina hraček. S čím si hrají jejich vrstevníci ve světě?

Horoskopy

Blíženci Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Teodor, Theodor, Thea

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné