Maminka.czMaminka roku

Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!

, Časopis Maminka
1. 7. 2020
Maminka roku: Navzdory složité životní situaci pomáhá dětem i celým rodinám!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Šárka (33), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, může svou odvahou a odhodláním inspirovat spoustu dalších žen.

„Věřím, že můj vlastní životní příběh může „nakopnout“ a v mnoha směrech inspirovat mnoho žen. Jsem máma dvou úžasných kluků a rovněž ředitelka Rodinného a mateřského centra Mozaika u nás v Lovosicích, které nabízí mnoho služeb (nejen) pro rodiny s dětmi. Jsme zároveň zdravotním centrem s ordinací fyzioterapie a také registrovanou sociální službou.

Už jste dali hlas své favoritce v soutěži Maminku roku 2020? Hlasovat můžete TADY

Mozaika (rcmozaika.cz) je nezisková organizace, která vznikla v roce 2010, aby podporovala rodiny s dětmi, posilovala rodičovské kompetence a hodnoty, vzdělávala celé rodiny a nabídla kvalitní využití volného času. Na principu komunitní práce vytváříme prostor pro aktivní zapojení veřejnosti a obyvatelů lokality, ve které působíme a pomáháme s integrací handicapovaných do běžného života.

Můj syn se narodil s vážnou vadou oka, a i přes tuto složitou životní situaci jsem zvládla dál Mozaiku řídit, a to v první řadě díky skvělým lidem, které mám kolem sebe. Vyhrála jsem ocenění Žena regionu Ústeckého kraje, jsem členkou prezidia Sítě pro rodinu a spoluzakladatelkou občanské iniciativy LovoSpolu,“ vypráví Šárka Pravdová (33), která soutěží v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?
 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Divokou kartu má hrdinka Hana. Její trojčata se narodila předčasně
Témata: Časopis Maminka, Rodina, Maminka roku 2020, životní příběh, Maminka podnikatelka, Životní situace, Ústecký kraj, Mozaika, Podnikatelka, Příběh, Blogerka, Kategorie

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Sedmé dítě jen tak do počtu? Ekonomka Markéta Šichtařová trhá rekordy!
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Cítí se být mužem, ale porodil dítě. Transgender pár ukázal odvážné porodní fotky!

Horoskopy

Ryby Poslední den týdne proběhne zvláštně. Pokud se neudobříte s jedním členem rodiny, budete smutní. O…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Přemysl, Přemek, Přemyslav

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné