Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku: Nechci, aby mé děti musely prožívat to, co já v dětském domově

Simona Formánková 28.  6.  2021
Vyberte s námi Maminku roku! O tom, kdo získá titul, můžete rozhodnout právě vy. A aby byla volba ta nejlepší, postupně vám představíme všechny semifinalistky, které najdete i v novém vydání časopisu Maminka. Dnes vám chceme představit maminku Žanetu Mládkovou, soutěžící v kategorii Maminka hrdinka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Od svých osmi let jsem vyrůstala v dětském domově. Neměla jsem mámu, která by mi byla vzorem, oporou a dávala mi lásku. Dnes jsem už dospělá žena vychovávající tři děti. Dvě vlastní a tu nejmladší jsem si vzala z kojeneckého ústavu, když jí bylo 15 měsíců. Dnes už jí je 7 let a já jsem šťastná, že jsem mohla pomoct alespoň jednomu dítěti, aby nemuselo zažívat to, co já jsem sama v dětském domově prožila," říká maminka Žaneta. 

Veškeré informace o soutěži a semifinalistkách se dozvíte zde.

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU

Semifinále soutěže Maminka roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet semifinalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2021. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách všech tří kategorií rozhodne odborná porota a o absolutní vítězce diváci on-line hlasováním během slavnostního galavečera v říjnu 2021.

Maminka roku: Vlilo mi to novou energii do žil, říká maminka z videoklipu
Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Témata: Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Maminka roku 2021, domov, Maminka podnikatelka, Dětský domov, Nové vydání, Semifinalistka, Maminka, Kategorie, Dom, Volby, Vydání časopisu