Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku: Odjela jsem do Londýna, abych vytvořila vlastní kosmetickou značku, říká Petra

Simona Formánková 9.  7.  2021
Vyberte s námi Maminku roku! O tom, kdo získá titul, můžete rozhodnout právě vy. A aby byla volba nejlepší, postupně vám představujeme všechny semifinalistky, které najdete i v červencovém vydání časopisu Maminka. Dnes vám chceme představit Petru Drvoštěpovou, soutěžící v kategorii Maminka podnikatelka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Opustila jsem profesi právničky, prodala, co se dalo, a odjela i se dvěma malými dětmi do Londýna, abych vytvořila novou kosmetickou značku. Začalo to tím, že měl můj syn silný atopický ekzém a já řešila, čím ho namazat. A tak vznikla první myšlenka na založení kosmetiky, kde nebude žádná chemie a budou tam pouze bioaktivní a přírodní složky. Cesta trvala dva roky, ale bohužel, když jsem přišla zpět do Čech, abych kosmetiku představila na trhu, začala pandemie a to celou situaci hodně ztížilo. Ale nevzdávám se," říká maminka Petra.

Veškeré informace o soutěži a semifinalistkách se dozvíte zde.

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU

Semifinále soutěže Maminka roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet semifinalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět pošlete do samotného finále.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2021. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy!

O vítězkách všech tří kategorií rozhodne odborná porota a o absolutní vítězce diváci on-line hlasováním během slavnostního galavečera v říjnu 2021.

Maminka roku: Vlilo mi to novou energii do žil, říká maminka z videoklipu
Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Témata: Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka, Maminka blogerka, galavečer, pandemie, Kategorie, Londýn, Značka, Volby, Petra Drvoštěpová, Semifinalistka, Kosmetická značka, Petra P, Kos, Maminka, Vlast
Mohlo by vás zajímat