Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Rozhodla se vrátit poctivé české hračky k dětem!

, Časopis Maminka
6. 7. 2020
Maminka roku: Rozhodla se vrátit poctivé české hračky k dětem!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Adéla (33), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, vsadila na sílu tradice a navzdory osobním i zdravotním potížím od píky vybudovala úspěšné království hraček.

„Měla jsem naivní představy a sny o mateřství a později i o vlastním podnikání. Po porodu mě nečekaně a nepřipravenou postihla silná poporodní deprese. Podařilo se mi toto neskutečně těžké období překonat a navzdory desítkám dalších, někdy až neuvěřitelných, problémů, kterým jsme museli čelit u nás ve firmě, se mi podařilo se s tím vším poprat a jít dál. Našla jsem sílu zrealizovat své podnikatelské sny, z nichž tím největším bylo dostat tradiční a poctivé české hračky zpátky k dětem. A v osobní rovině pak najít cestu zpět ke své dceři.

Pravda o mateřství? Vypadá přesně takhle, ukazují statečné mámy

Během pěti let občas dost divoké jízdy na horské dráze jsem se přesvědčila a naučila, že nic není dokonalé a úspěch neexistuje bez práce. U nás, v jediném ryze českém hračkářství Hugo chodí bos (hugochodibos), pečlivě osobně vybírám každý z asi 1500 produktů. Dbám na to, aby veškeré naše hračky byly bezpečné, rozvíjející a vyrobené opravdu jen v Česku nebo na Slovensku. Po otevření druhého kamenného obchodu a opravny hraček se chystám ještě tento rok založit Centrum české hračky,“ prozradila Adéla Husáková Kantůrková (33), soutěžící v kategorii Maminka podnikatelka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

10 mimořádných příběhů! Postižená trojčata, domácí násilí, zákeřný meningokok a další
Kde brát energii, která vám právě došla? Poslechněte si náš podcast
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Maminka podnikatelka, Tradice, Česká republika, Podnikatelka, Husák, Husa, Slovensko, Blogerka, Příběh, Hračky, Kategorie

Mohlo by vás zajímat
Návrat do škol přišel pozdě a bude těžký. Jak ho vnímají samy děti a jejich maminky?
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné