Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Věřila svému nápadu, sází na ruční výrobu síťovek, které jsou hodně šik

, Časopis Maminka
3. 7. 2020
Maminka roku: Věřila svému nápadu, sází na ruční výrobu síťovek, které jsou hodně šik
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Karolína (36), soutěžící v kategorii „Maminka podnikatelka“, se odhodlaně pustila do znovuvzkříšení tradice našich babiček.

„Chtěla jsem oprášit tradici výroby kdysi tolik populárních síťovek. Jde o ryze český vynález, je praktická a ekologická, nahrazuje plasty. Nikdy ale neměla vlastní značku. V chráněných dílnách proto nyní vyrábíme síťové tašky, které jsou barevné, zdobené, šik a multifunkční,  a to vše pod značkou „Česká síťovka” (ceskasitovka.cz).

Začátky byly krušné. V momentě, kdy jsem otěhotněla, se ale věci začaly výrazněji hýbat. Moje dcerka se narodila 25. listopadu 2013. Bylo to takové štěstí v neštěstí, protože před Vánocemi je hlavní prodejní sezona, a já jsem tak musela i z porodnice korigovat zakázky a zároveň se starat o prvorozené miminko. Malá byla, a stále je, moc hodná, takže to všechno dohromady fungovalo. Za necelé dva roky jsem zůstala s dítětem sama a bylo mi jasné, že teď už nemám zodpovědnost jen sama za sebe.

Momentálně jsem na tom tak, že se podařilo úspěšně rozšířit produktovou škálu o další výrobky, které se lidem líbí a prodávají se čím dál více. Kromě klasických bavlněných síťovek neustále pracujeme na vývoji nových zajímavých designových tašek. V nabídce máme mimo jiné  síťovky z bambusového vlákna, hustooké bavlněné síťovky či třeba s vnitřní kapsou, které jsou plnohodnotnou náhradou dámské kabelky,“ vypráví Karolína Pechová (36).

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Tradice, Kategorie, Podnikatelka, Výroba, Nápad, Blogerka

Mohlo by vás zajímat
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Kolik slov skutečně mají umět dvouleté děti. Hlavně na ně nikdy nešišlejte!
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Dceru nebudeme učit ani uzbecky, ani romsky, říká Monika Bagárová
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
Japonská maminka zachycuje život s dvojčaty a trojčaty. To prostě musíte vidět!

Horoskopy

Střelec Od začátku srpna jste aktivní a pracovně úspěšní, ale nyní je to ještě výraznější. Pokud hledáte nové…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné