Maminka.czMaminka roku 2020

Maminka roku: Zdravotní problémy v těhotenství se staly inspirací k touze pomáhat ostatním!

, Časopis Maminka
11. 7. 2020
Maminka roku: Zdravotní problémy v těhotenství se staly inspirací k touze pomáhat ostatním!
Hledáme mezi maminkami nejlepší blogerky, podnikatelky a hrdinky. A každá z nich má svůj jedinečný příběh. Co v sobě ale musí mít, aby se stala Maminkou roku 2020? O tom teď rozhodujete právě vy! Tereza (33), soutěžící v kategorii „Maminka blogerka“, porodila čtyři děti, a jelikož má k porodům blízko i svou profesí, rozhodla se pomáhat a podporovat další maminky.

„Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně, a hlavně maminka čtyř báječných dětí, pro kterou je její profese celoživotním posláním. Pomocí příběhů z vlastního života i odborných článků se snažím vést další ženy k sebevědomému prožívání své ženské cesty. Před dvěma lety jsem, díky zkušenostem a prožitkům z posledního těhotenství, začala psát blog (zdravizeny.com). Všechna má těhotenství byla riziková, neobešla se bez potíží, poslední miminko přišlo neočekávaně. Netušila jsem, že právě nejmladší ratolest mi zachrání život i zdraví. A tak jsem si řekla, že udělám vše pro to, abych mohla pomoci dalším ženám a maminkám,“ říká Tereza Lerch Davídková (33), která soutěží v kategorii Maminka blogerka.

Je to tady! Semifinalistky Maminky roku se představují. Komu dáte hlas?

O finalistkách rozhodnete vy! 

Semifinále letošního ročníku Maminky roku je v plném proudu. Vybrali jsme třicet finalistek – deset z každé kategorie – a teď je na vás, kterých devět (tři z každé kategorie) pošlete do samotného finále. Hlasování právě běží! Postupně vám je všechny představíme v medailoncích na našem webu. 

Hledáme Maminku blogerku, hrdinku a podnikatelku. Hlasování běží až do 12. července 2020! Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů. O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Nezapomeňte jim proto poslat svůj hlas. O vítězkách všech tří kategorií a o celkové vítězce rozhodne odborná porota na slavnostním galavečeru v říjnu 2020.  

Zaujal vás, dojal či motivoval příběh této semifinalistky? Donutil vás k přemýšlení nebo „pošťouchl“ k novým nápadům? Příběhy ostatních maminek si můžete přečíst a hlasovat pro ně můžete ZDE.

Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Zdravotní problémy, Podnikatelka, Příběh, Blogerka, Kategorie, Inspirace

Mohlo by vás zajímat
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Pravda o mateřství? Vypadá přesně takhle, ukazují statečné mámy
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
To byla ostuda! Účesy, s nimiž už byste dneska mezi lidi nevylezli
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty

Horoskopy

Beran Jakmile se ráno probudíte, začnete báječný den, ve kterém se vám podaří zaujmout vrtkavou pozornost…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dominik, Dominika, Rainer

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné