Maminka.czMateřství

Maminka samoživitelka přišla na synovu školní akci v přestrojení za tatínka. Dojemná momentka mluví za vše

Dita Mrázková 14.  5.  2024
Máma i táta v jednom. Tak si s nadsázkou říká dvojnásobná single maminka, která svému synovi přichystala krásné překvapení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Whitney Kittrell z amerického Utahu je sedmadvacetiletá svobodná matka, která dělá maximum pro to, aby svým dvěma dětem dopřála pohodové a naplněné dětství. Pracuje jako uklízečka v nemocnici a k tomu studuje, aby si splnila sen stát se fyzioterapeutkou.

VIDEO: MÁMY SAMOŽIVITELKY, DRŽTE SE... 33 SLAVNÝCH ŽEN NATOČILO DOJEMNÝ VZKAZ

„Když jsem se stala svobodnou matkou, slíbila jsem sama sobě, že udělám vše, co bude v mých silách, i kdyby to znamenalo vystoupit ze své komfortní zóny, jen abych svým dětem poskytla 'normální' život a stejné zkušenosti a zážitky, jako mají ostatní děti s oběma rodiči,“ nechala se slyšet Whitney.

Nedávno na síti zavzpomínala na rok 2017, kdy bylo jejímu synovi Lucasovi pět let a přišel domů s tím, že mají ve školce akci s názvem Tátové a koblihy. Byl smutný, že on tatínka pozvat nemůže. Jeho máma to však vyřešila fikaně.

Klepněte pro větší obrázek

„To ráno před akcí jsem si vzala ten nejlepší tatínkovský outfit – baseballovou čepici, triko a tepláky. Nesměla chybět ani kozí bradka, kterou jsem si namalovala na obličej. Nebudu zapírat rozpaky, které jsem měla, když jsme přišli do školky. Ale Lucas mě svým kamarádům představil tak bezprostředně a originálně, že bylo hned po nervozitě. „To je moje máma. A dnes taky i táta. Tak jsem ho přece jen přivedl,“ odzbrojil všechny chlapec.

Maminku jeho slova dojala, ale nedala na sobě nic znát, byla přece za tátu hrdinu. Nezapomene prý ani na synova slova, když rodiče ze školní akce odcházeli. „Lucas za mnou přiběhl, pevně mě objal kolem krku a zašeptal: 'Mami, vím, že tu vždycky budeš a uděláš pro mě cokoli. Děkuju. Miluju tě.' Na ten den nikdy nezapomenu, ta jeho sladká slova slyším dodnes,“ prozradila dojatá Whitney. 

Klepněte pro větší obrázek

Lucas si prý od té doby dělá čas od času legraci, že by jeho máma měla nosit vousy, protože jí moc sluší. „Vychovávat děti bez otce je tvrdá práce plná obětí. Je krásné dostat od svých dětí tak milé uznání,“ nechala se slyšet statečná máma.

Máma samoživitelka adoptovala 6 dětí, jedno z nich bylo navíc týrané. "Je to jako jízda na horské dráze, ale odměna je nezměrná!"
Témata: Děti, Příběhy, Rodina, Mateřství, Výchova, Rodina a vztahy, Sourozenci, Zajímavosti, Životní příběh, Inspirativní ženy, tatínek, Emoce, mateřská láska, Samoživitelky, svobodná matka, single, Samoživitelka, Momentka, Maminka, Přestrojení, Whitney, Táta, Školní akce, Máma