Maminka.czMaminka roku 2021

Maminka roku je pro mě naprosto srdeční záležitost, jsem hrdá, že jsem součástí!

Alice Rossi 11.  5.  2021
Tamara Klusová je letošní patronkou kategorie Maminka hrdinka a s Maminkou roku je spojená už čtvrtým rokem. "Tým kolem soutěže to má čím dál vychytanější," tvrdí trojnásobná máma, která zasedne v porotě a bude i letos spolurozhodovat o vítězkách.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Není to soutěž o nejlepší maminku, je to kruh sdílení, podpory, inspirace, 
pospolitosti žen, které spolu stráví nezapomenutelný den, kdy jde jen a jen o 
ně. Je to kruh žen, které spolu nesoutěží, ale inspirují jedna druhou. Jestli na 
něco maminky zapomínají, tak je to právě na sebe samotné. A to je kouzlo právě této soutěže," uvedla Tamara Klusová, která se letos stane patronkou kategorie Maminka hrdinka.


"Ten den je jen a jen pro ně. Díky, milá Alice a týme, že věnujete tolik energie 
a lásky něčemu tak důležitému, jako je Maminka roku," dodala.

"Těším se na každou jednu ženu, kterou letošní ročník přivede. Už teď mám 
motýlení. Letos mám jednu velikou a milou povinnost, vybrat další dvě patronky. Vybrala jsem dvě skvělé ženy a matky, které mám moc ráda. Ewičku Farnou a Míšu Tomešovou. To, co tyto dvě ženy spojuje, je obrovitánské srdce na dlani, láska ke světu kolem nich a obrovská dávka talentu. Mám je moc ráda a nemůžu se dočkat, až spolu usedneme k jednomu stolu," doplnila. 

Ať žijí maminky, ať žije Maminka roku!

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2021 můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Maminka roku: Záznam celého finále s jedinečnými okamžiky
Témata: Slavné maminky, Maminka roku 2021, pořad, Maminka hrdinka, Doják, Žena, Vítězka, Máma, Tomáš Klus, Maminka, Patronka, Tamara Klusová, Tomešová, Blogerka, Finalistka, Kategorie, Láska, Alice, Srdeční záležitost, Porota
Mohlo by vás zajímat