Maminky doporučují postýlku MiMi

Komerční článek
6. 10. 2015
Maminky doporučují postýlku MiMi
Pro první měsíce s novorozeným miminkem je postýlka MiMi neocenitelným pomocníkem. Je mobilní, polohovatelná, bezpečná a akorát tak veliká pro právě novorozeného drobečka. Postýlku MiMi si navíc nemusíte kupovat. Můžete si ji zapůjčit, a když z ní váš poklad vyroste, jednoduše jí vrátíte. A jak se postýlka v praxi osvědčuje, jsme se zeptali skutečných maminek.

Mobilita očima Radky Pamětické

V prvních několika dnech, kdy jsem měla při vstávání bolesti, jsem byla ráda, že mám Péťu pořád u nosu, nemusela jsem se nahýbat a stejně na něj stále viděla. Také jsem ho v postýlce vždy jednoduše odvezla pod okno na sluníčko – preventivně, aby nedostal žloutenku.

Když jsem pak byla schopná „větších akcí“, například vaření, poklízení a žehlení, postýlku jsem vždy dovezla tam, kde jsem potřebovala být. Několikrát dokonce i do koupelny, když byl Péťa vzhůru a já se potřebovala osprchovat. Kvůli hojení porodních ran to bylo potřeba i několikrát denně.

Bezpečí očima Jiřiny Burešové

Dvojčata položím do postýlek a přemístím je dle své potřeby. Jitka i Lucka mohou být v mé blízkosti a jsou neustále pod mým dohledem a kontrolou. Pocit bezpečí zvyšuje tenká zdravotní matrace, která bez problému umožňuje použít monitor dechu.

Klepněte pro větší obrázek

Výšková nastavitelnost očima Lucie Hendrychové

Při návštěvě u mých rodičů jsme testovali na Pavlíkovi spaní ve velké klasické postýlce, kterou tam naši mají ještě po mně. Po čtyřech dnech jsem byla zralá na masáž zad, jak jsem se k němu musela pořád sklánět. Zlatá naše postýlka MiMi! Snad nám vydrží co nejdéle.

Klepněte pro větší obrázek

Průhledná vanička očima Jany Barčákové

Jonášek hodně kulí oči a nevěřícně zírá na všechno, na co ta jeho očička dokážou zaostřit. Na to je postýlka MiMi výborná. Má průhledné boky, takže Jonáškova postýlka je ověšená barevnými hračkami a on na ně může „hodiny“ zírat. Moc ho to baví a je tak spokojený. Kromě toho stále více využívám toho, jak je postýlka skvěle pojízdná. Jonášek už tolik nespí a chce, aby na něj stále někdo mluvil, sahal, hladil… Kdyby nebylo postýlky MiMi, musela bych ho mít asi mnohem častěji na rukou, ale takhle si můžu vzít Jonáška v postýlce ke stolu, do pracovny, do obýváku a zároveň mám volné ruce i na další činnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Pronájem očima Jiřiny Burešové

Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Postýlka MiMi je pro počáteční měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny výhody postýlky MiMi.

Více informací najdete na www.prvnipostylka.cz nebo na facebook.com/PrvniPostylkaMimi. O reálných zkušenostech s novorozeným synkem a postýlkou MiMi si aktuálně můžete přečíst na blogu maminky Jitky honzikovapostylka.blogspot.cz.


Mohlo by vás zajímat
Chlapi nepláčou. Když ale otcové vdávají dcery, slzy neudrží
Kojenci, kteří dostávají co nejdříve pevnou stravu, lépe spí, ukázal průzkum
Narození miminka může být šok! Jak vztah mezi vámi nastartovat?
Nastavte dítěti rytmus. Ale jak na to? Tady je našich 6 rad

Horoskopy

Vodnář Od nynějška vás začne podporovat Venuše ve spojení s Uranem. To vám bude pomáhat, abyste vytvořili…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Čeněk, ČeňkaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu