Maminky doporučují postýlku MiMi

Komerční článek
6. 10. 2015
Maminky doporučují postýlku MiMi
Pro první měsíce s novorozeným miminkem je postýlka MiMi neocenitelným pomocníkem. Je mobilní, polohovatelná, bezpečná a akorát tak veliká pro právě novorozeného drobečka. Postýlku MiMi si navíc nemusíte kupovat. Můžete si ji zapůjčit, a když z ní váš poklad vyroste, jednoduše jí vrátíte. A jak se postýlka v praxi osvědčuje, jsme se zeptali skutečných maminek.

Mobilita očima Radky Pamětické

V prvních několika dnech, kdy jsem měla při vstávání bolesti, jsem byla ráda, že mám Péťu pořád u nosu, nemusela jsem se nahýbat a stejně na něj stále viděla. Také jsem ho v postýlce vždy jednoduše odvezla pod okno na sluníčko – preventivně, aby nedostal žloutenku.

Když jsem pak byla schopná „větších akcí“, například vaření, poklízení a žehlení, postýlku jsem vždy dovezla tam, kde jsem potřebovala být. Několikrát dokonce i do koupelny, když byl Péťa vzhůru a já se potřebovala osprchovat. Kvůli hojení porodních ran to bylo potřeba i několikrát denně.

Bezpečí očima Jiřiny Burešové

Dvojčata položím do postýlek a přemístím je dle své potřeby. Jitka i Lucka mohou být v mé blízkosti a jsou neustále pod mým dohledem a kontrolou. Pocit bezpečí zvyšuje tenká zdravotní matrace, která bez problému umožňuje použít monitor dechu.

Klepněte pro větší obrázek

Výšková nastavitelnost očima Lucie Hendrychové

Při návštěvě u mých rodičů jsme testovali na Pavlíkovi spaní ve velké klasické postýlce, kterou tam naši mají ještě po mně. Po čtyřech dnech jsem byla zralá na masáž zad, jak jsem se k němu musela pořád sklánět. Zlatá naše postýlka MiMi! Snad nám vydrží co nejdéle.

Klepněte pro větší obrázek

Průhledná vanička očima Jany Barčákové

Jonášek hodně kulí oči a nevěřícně zírá na všechno, na co ta jeho očička dokážou zaostřit. Na to je postýlka MiMi výborná. Má průhledné boky, takže Jonáškova postýlka je ověšená barevnými hračkami a on na ně může „hodiny“ zírat. Moc ho to baví a je tak spokojený. Kromě toho stále více využívám toho, jak je postýlka skvěle pojízdná. Jonášek už tolik nespí a chce, aby na něj stále někdo mluvil, sahal, hladil… Kdyby nebylo postýlky MiMi, musela bych ho mít asi mnohem častěji na rukou, ale takhle si můžu vzít Jonáška v postýlce ke stolu, do pracovny, do obýváku a zároveň mám volné ruce i na další činnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Pronájem očima Jiřiny Burešové

Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Postýlka MiMi je pro počáteční měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny výhody postýlky MiMi.

Více informací najdete na www.prvnipostylka.cz nebo na facebook.com/PrvniPostylkaMimi. O reálných zkušenostech s novorozeným synkem a postýlkou MiMi si aktuálně můžete přečíst na blogu maminky Jitky honzikovapostylka.blogspot.cz.


Mohlo by vás zajímat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník
Pojďte s námi na nákupy do LINDEXU a pořiďte dětské oblečení se slevou
Ploché břicho po porodu: Co to znamená, když se řekne abdominoplastika?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu