Maminka.czMaminka roku 2023

Maminky, které podnikají, jsou nesmírně statečné, říká Helena Sikorová ze společnosti Aquila

maminka roku vas 29.  9.  2023
Už 17. října proběhne finálový galavečer, kde se dozvíme, kdo se letos stane Maminkou roku. Generálním partnerem soutěže je společnost Aquila. Podívejte se na video, ve kterém Helena Sikorová, senior brand manager značky Aquila, uvádí důvody, proč se značka spojila s tímto jedinečným projektem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Nám přijde spojení Aquily a soutěže Maminka roku jako naprosto přirozené, protože naše voda je pro maminky s dětmi. A už v loňském roce jsme podporovali Maminku roku a i kolegyni, která byla historicky první vítězkou Maminky roku. Tak to spojení vlastně začalo a nám přijde přirozené v něm nadále pokračovat," vypráví Helena Sikorová, senior brand manager značky Aquila.

V letošním roce, stejně jako v loňském, byla na trh uvedena také limitovaná edice neperlivé kojenecké vody Aquila s velkým logem Maminka roku, protože všechny maminky jsou pro Aquilu důležité, stejně jako jejich miminka.

Aquila se spojila s kategorií podnikatelek

Helena Sikorová vyjádřila svůj obdiv k maminkám, které zvládají skloubit péči o děti a podnikání: „Maminky, které podnikají, jsou nesmírně statečné, protože zvládat péči o děti, o jedno i více dětí, a zároveň se pustit do něčeho tak náročného, jako je podnikání, chce velkou odvahu. Chce to obrovskou sebedisciplínu a schopnost organizace práce všeho okolo. Žena, která je činorodá a která dělá spoustu věcí a zároveň pečuje a dělá to nejlepší pro své dítě, je tím nejlepším vzorem. Myslím, že by všechny zasloužily být Maminkou roku."

Podívejte se na video medailonek v úvodu článku a nezapomeňte sledovat finálový galavečer Maminky roku 2023, který se uskuteční 17. října.

Klepněte pro větší obrázek
 
Témata: Maminka roku 2023, Maminka roku 2022, projekt, galavečer, Maminka podnikatelka, Brand, Soutěž, Manažer značky, Maminka, Značka, Aquila