Maminka.czDěti

Maminky, pečujte poctivě o svou i dětskou pokožku

Naše pleť je sice promyšleným mechanismem, nicméně okolností, které její dokonalost narušují, je docela dost. Nedostatečně hydratovaná pokožka je matná, suchá, povadlá, drsnější.
Komerční článek
25. 9. 2017
Maminky, pečujte poctivě o svou i dětskou pokožku

Když obsah vody v rohové vrstvě klesne pod 10 %, dojde k tomu, že epidermis začne ztrácet svou soudržnost. Suchá pokožka se pak projeví pocitem napětí, svědění či štípání. Lze pozorovat zarudnutí a tvorbu suchých drsných ložisek. Takto narušený povrch se snadno stává vstupní branou pro různé škodliviny a infekce.

Když si už pokožka s hydratací nevystačí sama, pomůže správně zvolený hydratační přípravek, který zadrží vodu v povrchových vrstvách kůže a tím proces rohovatění pokožky zpomalí a zároveň ji vyhladí. Kromě toho, že dodá kůži vlhkost, vytvoří film, který omezí ztrátu vody. Pokožka si tak zachová svou pružnost i hladkost. Hydratační krémy se doporučují každému typu pleti.

Jedním z často doporučovaných přípravků, který splňuje podmínky dostatečné hydratace a obnovení kožní bariéry, je Belobaza. Jedná se o zdravotnický prostředek určený k ochraně suché, citlivé i podrážděné pokožky, ke každodenní péči a podpoře hojení pokožky. Díky svému hypoalergennímu složení je navíc vhodný i jako doplněk léčby u pokožky postižené kožními nemocemi. Neobsahuje totiž dráždivé látky, jakými jsou např. parabeny, parfemace, lanolín nebo syntetická barviva. Navíc je krém vhodný pro krytí a uklidnění pokožky po léčbě kortikosteroidy.

Krém se rychle vstřebává, nedráždí pokožku, ale naopak ji zklidňuje, vyživuje a navíc i preventivně chrání. Krém je určen pro celou rodinu, včetně citlivé dětské pokožky již od narození.

Dětská pokožka se od pokožky dospělých liší tím, že kůže novorozenců a kojenců je tenčí, propustnější pro vodu a jiné látky, se kterými pokožka dítěte přichází do styku. Proto je důležité se o kůži starat už od novorozeneckého věku. Krém Belobaza navenek chrání vaše miminko, zvláčňuje a pečuje o jeho pokožku. Maminkám tak pomáhá při každodenní péči. Je vhodný také když batole začne objevovat svět, ke zklidnění a krytí odřenin, nebo malých poranění. Přípravek je bez parfemace a je ideální jako krém na prevenci opruzenin. Navíc při zimních procházkách je nutné ošetřit dítěti nezakryté části (tváře a nos), aby nedošlo k popraskání pokožky, proto by měla mít každá maminka krém Belobaza neustále po ruce.

Klepněte pro větší obrázek

Nyní můžete s krémem Belobaza soutěžit o dva kombinované kočárky G-mini Grand včetně autosedaček. Stačí do 31.10.2017 zakoupit krém a vyfocenou účtenku zaslat na email: soutez@belobaza.cz

Více o soutěži naleznete na: http://www.belobaza.cz/soutez


Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
 „V Německu platí těhotným porodní asistentku,“ říká Češka žijící v Berlíně
Smáli se mu, že je zrůda. Pomohla až kočka se stejnou vadou
Princezna Charlotte udává módní trendy. Stejné šatičky může nosit i vaše dcera
Chtěla bych třetí dítě. Rodina si myslí, že jsem se zbláznila

Video

Testovali jsme autosedačku s airbagem Maxi Cosi. Podívejte se, jak to dopadlo

Horoskopy

Štír Bylo by vhodné naplánovat si důležité pracovní kroky právě na tuto dobu. Snažte se demonstrovat své…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otto, Ota, OtoRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu